Wild Rift Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Sezon 1 LoL Mobile

Wild Rift Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Sezon 1 LoL Mobile

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - Wild Rift

Wild Rift duyurulmasının ardından nerdeyse 2 yıl sonra ülkemizde 10 Aralıkta resmi çıkış yapacak. Sizlere bu yazımızda Wild Rift yeni sezon ne zaman başlayacak ve sezon 0 ödülleri neler bunları aktarıcaz.

Wild Rift Sezon 0 Ne Zaman Bitecek

Wild Rift’de şuan sezon 0 olan ilk sezon Ocak 2021’e kadar devam edecek.Henüz bitiş tarihi olarak net bir tarih gözükmüyor.Oyuncuların kostüm ve diğer sezon sonu ödülleri kazanmak için zirveye çıkmak için hala yaklaşık bir ayları var.

Sezonun resmi olarak sona ermesinden sadece birkaç gün önce, tüm oyuncuları bilgilendirmek için bir geri sayım sayacı devreye girecek.

Wild Rift Sezon 0 Ödülleri Neler?

Sezon 0’a katılmak, oyunculara oldukça nadir ödüller verecek.

Bunlar arasında elde edilmesi en kolay S0 katılım simgesidir. Tek yapmanız gereken, 10. seviyeye ulaşmak, sıralı modun kilidini açmak ve en az bir dereceli oyun oynamak.

Wild Rift Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Sezon 1 LoL Mobile

Sıralamada biraz daha hevesliyseniz, en az Altın seviyeye ulaştığınızda benzersiz bir S0 ifadesi ve en yüksek rütbeli bir oyuncu amblemi alacaksınız.

Simge ve amblem sezon sonrasında teslim edilirken, emote oyunculara altınlara ulaşıp sıralamada on oyun kazandığında verilecek.

Altın oyuncular ve üstü oyuncular, sezon boyunca ilgili dereceli özelliklerini alacaklar. Mevcut dereceli bir simge çerçevesi ve ligde ne kadar ilerlediğinizi vurgulayan mevcut bir sıralama yükleme ekranı çerçevesi.

  • Altın
  • Platin
  • Zümrüt
  • Elmas
  • Ustalık
  • GrandMaster

Burada lol pc’den farklı olarak zümrüt bulunmaktadır.

Wild Rift Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Sezon 1 LoL Mobile
Wild Rift Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Sezon 1 LoL Mobile

Wild Rift Sezon Sıfırlandıktan Sonra Nolacak?

Riot Games, sıralama oyunlarını bitiren ve Wild Rift Sezon 0’a katılan tüm oyuncuların bir sonraki sıralamaya daha yüksek bir notla başlayacağını garanti eder.

Riot Laserface , “Yerleştirme Oyunlarını bitiren oyuncular için, 1. Sezondaki başlangıç ​​sıralamanız tamamen 0. Sezondaki son sıralamanıza bağlı olacak” dedi .

Wild Rift Yeni Sezon Ne Zaman?

Wild Rift yeni sezon, 2021 Ocak ayında bitecek olan sezon sıfırın ardından zaman sayacıyla tüm kullanıcılara yeni sezon 1 ne zaman çıkacağı bildirilecektir.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz