Yeni Volibear Skilleri – Yeni Volibear Tanıtım

Yeni Volibear Skilleri – Yeni Volibear Tanıtım

LoL yeni volibear tanıtım videosu yayınlandı.Görselleri mükkemmel olarak hazırlanmış olan volibear skilleri de bi o kadar güzel duruyor.Volibear rework için emoji kazandıran Aram etkinliği 12 Mayıs’a kadar devam edecek ve etkinlik biter bitmez PBE de kullanılabilir olacak.

Yeni Volibear Skilleri

Öncelikle, pasifi şimdiki finali gibi. Birkaç otomatik saldırıdan sonra, zincir yıldırım hedefler tarafından kapanır ve kanama yapar. Videodan net değildi, ancak minyonlardan aktive olma potansiyeli, dalga temizlemesini ve ormanını oldukça sağlam hale getirebilir.

Q,  Volibear hedefe koşar, ancak onları rakibi geri atmak yerine onları alttan parçalayıp sersemletir. 

Sırada W var. Odaklanmış düşmana bir tür işaret uygular. İşaret daha fazla kanama için çok iyi olabilir. Parça, oyuncuların şimdi bildiği gibi, bir ton yaralanma yapıyor ve bir infaz olarak çalışıyor.

Volibear’ın dördüncü becerisi olan E, tamamen yenidir. Bu beceri, altta bir parça kanama yapmasını tercih eden bir AOE dairesi yerleştirir, ancak daha da önemlisi, Volibear’a bir savunma sağlar. Doğru yerleştirildiğinde, ayı gerçekleştirmek için daha fazla hayatta kalma sağlayabilir.

Son olarak Volibear’ın finali (R). Dürüst olmak gerekirse, bu beceri yıkıcı gibi görünüyor. Aktivasyon üzerine, Volibear havaya sıçrar ve dibe vurur. Ekstra yaralanma sağlar yine de hepsi bu değil. Herhangi bir düşman kulesi de bunlardan farklı olarak yaralanır ve devre dışı bırakılır.  Buna ek olarak, Volibear’ı nihayetinde güçlendirir, ona belki de farklı istatistiklerle bir ton bonus iyilik verir.

Volbear Rework Ne Zaman Gelecek

Riot, Volibear Rework 28 Mayıs’ta canlı League of Legends sunucularına geleceğini duyurdu. Ancak hayranlar, thundergod’u 12 Mayıs’tan başlayarak PBE’de erken test edebilirler.

Güncellenmiş Görseller ve Yeni Bir Görünüm

yeni volibear rework

Yeni Volibear Vs Eski Volibear

https://www.youtube.com/watch?v=0X7vOdOeGfA

Yeni Volibear Skin Görüntüleri

Thunder Lord Volibear

Northern Storm Volibear

Runeguard Volibear

Captain Volibear 

El Rayo Volibear

Thousand Pierced Volibear

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz