Yone Ne Zaman Çıkacak? Yone Yetenekleri LoL Yeni Şampiyon

Yone Ne Zaman Çıkacak? Yone Yetenekleri LoL Yeni Şampiyon

Riot, Ruh Çiçeği olarak bilinen Yaz etkinliğinin bir parçası olarak iki yeni şampiyon tanıtacaklarını paylaştığında Yone mi geliyor çıkacak diye düşünmedik değil.Yone ne zaman çıkacak ve şampiyon yetenekleri neler hep beraber bakalım.

Yama 10.15’te yeni bir Jungler Lillia’nın piyasaya sürülmesinin ardından Yone, bu etkinlik sırasında League of Legends listesine katılacak ikinci şampiyon olarak Riot tarafından onaylandı.

Yone Ne Zaman Çıkacak?

Savaşta küçük erkek kardeşi Yasuo tarafından öldürüldükten sonra, Yone dirildi ve 10.16 yamasıyla sihirdar vadisine giriş yapması bekleniyor.10.16 yamasının 5 ağustos çarşamba günü bir aksilik olmazsa gelmesi bekleniyor.

Yone Yetenekleri

İlk izlenimden sonra başımızın belası Yasuo’dan henüz kurtulamamışken bir de şimdi Yone geliyor sinir krizlerine hazır olabilirsiniz)

Yone Ne Zaman Çıkacak? LoL Yeni Şampiyon 150

Pasif – Avcının Yolu

Yone iki kılıç kullanır. Yaptığı her ikinci saldırı daha fazla büyü hasarı verir. Ayrıca kritik vuruş ihtimali de ikiye katlanır, fakat kritik vuruşları daha az hasar verir.

Q yeteneği (Ölümcül Çelik): 

Yone, rüzgârın gücünü kullanarak düşmanlarına doğru atılır fiziksel hasarla zarar verir. İki kez istiflendiğinde Yone, düşmanlarını havaya savuran bir dalga ile ilerleyebilir.

W yeteneği (Tayfbiçen):

İsabet ettiği tüm rakiplere büyü hasarı vererek Yone’yi bir kalkanla korur. Vurulan şampiyon başına kalkanın gücü artar.

E yeteneği (Özgür Ruh):

Yone’nin rakiplerine saldırarak biriktirilen hasar miktarıyla işaretlemesini ve bedenine döndükten sonra onlara bu miktarı gerçek hasar olarak vurmasını sağlar.

R yeteneği (Mühürlü Kader): 

Yone, yolundaki tüm düşmanlara saldırır ve son düşmanın arkasına ışınlanır. Saldırıdan etkilenen tüm düşmanları bir noktaya doğru toplayarak havaya savurur.

Gelişmelerle birlikte yazımız güncellenecektir, merak ettiğiniz soruları yorum kısmından bize iletibilirsiniz.

Dora Stratera Özsoy hazırlamış olduğu youtube videosundan daha fazla Yone hakkında detaylarına sahip olabilirsiniz.

Yorumlar :

çok erken olmamış mı

1 ay önce

haha eski bir içeriğimiz taşındığımız için böyle önde gözükmüş)

1 ay önce
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz