Yopmail Brawl Stars Hesap Çalmak

Yopmail Brawl Stars Hesap Çalmak

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Bu yazımızda sizlere Yopmail ve yopmail brawl stars hesap çalmak hakkında bilgilendirici içerik sunuyoruz.

Brawl Stars, Supercell şirketinin 12 Aralık 2018 tarihinde tüm dünyaya açtığı çok oyunculu gerçek zamanlı çevrimiçi oyundur.  Kişisel e-posta adresinizle bir hesap açabileceğiniz oyunun ilk zamanlarında Yopmail Brawl Stars hesapları aracılığıyla da oynanabiliyordu.

Ancak son zamanlada ortaya çıkan hesap çalma vakalarının artmasıyla Supercell şirketi bu duruma el attı ve Yopmail aracılıyla hesap açma ve oynama işlemlerini durdurdu. Yopmail Brawl Stars hesapları oyuncular için oyuna girmesi ve oynaması hızlı bir imkan sağlıyordu. Bu durum birçok oyuncu tarafından suistimal edilerek emek verilmiş hesapların çalınmasıyla sonuçladı.

Yopmail Nedir?

Yopmail, bir çeşit e-posta adresi açma imkanı sunan bir kuruluştur. Diğer e-posta sağlayıcılarının sunduğu imkanlardan farklı olarak burada kişisel bir adresiniz olmaz. Yopmail ile alınan adresler tek kullanımlık olmasının yanında oldukça hızlı bir şekilde elde edilebilir.

Bu durum, Yopmail Brawl Stars hesapları konusuna baktığımızda da bu oyun için hızlı bir şekilde oyunda hesap açma imkanı vermekteydi. Milyonlarca oyuncunun var olduğu Brawl Stars’ta Yopmail kullanıcılarının da bir hayli fazla olması kaçınılmaz.

Bu durumu kendi çıkarı için kullanan oyuncular, Yopmail kullanan ve Supercell ID kodunu öğrendiği başka bir oyuncunun emek verdiği hesaba erişim sağlayabildi ve sonuç olarak Yopmail Brawl Stars Hesap Çalmak işlemini gerçekleştirmiş oluyordu.

Yopmail Brawl Stars Hesap Çalmak

Özellikle son bir yıldır ciddi anlamda oyuncu kitlesine sahip olan Brawl Stars oyununda, bir hesabı geliştirmek için verilen süre, emek ve uygulama içi satın almayla verilebilen para hesabın çalınmasıyla büyük bir yıkıntıya sebep olabilir.

Yopmail’in tek kullanımlık mail adresleriyle bu tür hırsızlıkların gerçekleştirildiği biliniyor. Yopmail Brawl Stars hesapları da bu vakaların artmasıyla kullanıcıların arattığı bir sonuç olarak karşımıza çıkmıştır.

Bu tür yasa dışı olayların artışı sonucu bu konuda ceza alan kullanıcıların varlığıyla birlikte Supercell şirketi de olaya el atıp bu sorunu çözümlediğini görüyoruz. Bir süredir artık Yopmail hesabıyla giriş yapan ya da bir hesaba çok fazla girişin tespit edilmesiyle birçok hesap silinmiş durumdadır. Bu tür çalınma durumuyla karşılaşmamak için bir kişisel mail adresi oluşturup Brawl Stars hesabı açmanızı öneriyoruz.

Yopmail Brawl Stars hesap çalmak hakkında düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz