Buzz Brawl Stars Özellikleri Kostümleri Resmi

Buzz Brawl Stars Özellikleri Kostümleri Resmi

alextugani

Buzz Brawl Stars, oyundaki yeni Brawler’dır. Bir süredir oyuna yeni karakterlerin katılacağı konuşulurken yeteneğiyle oyunun kurallarını yeniden belirleyecek olan Buzz’un gelmesi oyuncuları bir hayli sevindirdi.

Kısa boyu ile sevimli görünüme sahip olan bu karakteri sakın hafife almayın. İşine oldukça ciddiye alan bu Brawler nasıl kavga edeceğini çok iyi biliyor. Yapmanız gereken tek şey taktiklerinizle onu daha da güçlü hale getirmenizdir. Gelin hep beraber bilinen tüm detaylarıyla Brawl Stars Buzz karakterini inceleyelim.

Buzz Brawl Stars Çıkarma Taktiği

Kromatik bir karakter olan Buzz, rakip tanımadan ezip geçecek enderliğe sahiptir. Karakter destenizde Buzz varken maçlara daha rahat ve emin bir şekilde girebilirsiniz. Tabi ki herkes Buzz karakterini bir an önce çıkarıp oyuna dahil etmek istemektedir.

Buzz Brawl Stars çıkarma taktiği olarak başvurabileceğiniz iki yol vardır. İlk yol oyun içi para birimi olan yeşil elmas harcayarak marketten karakteri satın almaktır. Diğer çıkarma taktiği ise sandıklardan Buzz çıkmasını beklemektir. Buzz kromatik bir savaşçı olduğundan yayınlandığı ilk sezon çıkma şansı biraz az olacaktır. Üzerinden zaman geçtikçe ve oyuna yeni karakterler dahil oldukça daha yaygın bir şekilde çıktığını göreceğiz.

Oyunda Buzz size ne kadar erken çıkarsa o kadar iyidir. Çünkü bu karaktere sahip olan kişilerin oyunda çok büyük bir üstünlük elde edeceği bellidir. Bu nedenle olabildiğince çok sandık açarak şansınızı artırmalısınız.

Buzz Brawl Stars Kostümleri

Maçı tamamen domine edecek can kurtaran Buzz görünüş itibariyle oldukça cool bir karakterdir. Yeni karakterimizin şu anda sadece bir kostümü vardır. Ağır metal müzik dinleyenleri bize çağrıştırmış olan kostümünde bir de köpek mevcuttur. Köpeğiyle aynı gözlükten takan Buzz, oldukça iyi ikili olmuşlardır.

Brawl Stars Buzz kostümü şöyledir:

·         Born Bad Buzz

Henüz kostümün maliyeti belli değildir. Maliyeti her ne olursa olsun Buzz’a farklı bir hava katan bu kostümü almak isteyeceğinize eminiz.

Buzz Brawl Stars Yıldız Gücü

Maçların kahramanı olacak Buzz’un iki tane yıldız gücü vardır. Yıldız güçlerini kullanarak neler yapabileceğini tahmin edebilirsiniz. Her iki gücü de gerçekten işe yarar, önemli güçlerdir. Yıldız gücünü öğrendikten sonra Buzz’la oynamayı daha fazla isteyeceksiniz.

Buzz’un ilk yıldız gücü ‘Daha Güçlü Torpido’dur. Buzz’un süper yeteneği torpido fırlatmaktır. Yıldız gücüyle ise torpido ile rakibi sersemletme süresini 0,5 saniye arttırır. Böylece sersemlemiş olan rakip Buzz’un saldırısına dayanmakta güçlük çeker.

İkinci yıldız gücü ise ‘Keskin Gözler’dir. Bu özellik sayesinde süper yeteneğini daha kolay şarj edebilir. Keskin Gözler süper yetenek şarj alanını %33 artırır.

Buzz Brawl Stars Özellikleri

Can kurtaran olan Buzz, yakın dövüşte rakiplerine ağır hasar verebilmektedir. Süper yeteneği olan Torpido fırlatma sayesinde torpido şamandırasını vurup kendini hedefe doğru çeker. Yani bir anda düşmanın dibinde bitiverir. Düşmanın alanına hızla girmekle kalmayıp etki alanı içerisinde olan tüm düşmanları bir süre sersemletir. Bir aygıtı olan Buzz, bu aygıtı kullanarak süper yeteneğini sarj eder.

Özellikleri tam bir kromatiğe uygundur. Oyundaki en güçlü karakterlerden birisi olduğunu özelliklerinden görebilirsiniz. Buzz’un temel özellikleri aşağıdaki gibidir:

  • ·         Sağlık: 5880
  • ·         Hareket hızı: Hızlı
  • ·         Hasar: 5x558
  • ·         Saldırı menzili: Kısa
  • ·         Yeniden yükleme hızı: Çok hızlı
  • ·         Süper sersemletme süresi: 0.5-1.5
  • ·         Süper menzili: Çok uzun

Buzz Brawl Stars Resmi

Buzz resimleri ve kostüm resimlerini yukarıdaki bölümlerden ulaşabilirsiniz. Buzz Brawl Stars resmine sağ tıklayarak yeni sekme de açabilirsiniz. Yeni resimler oldukça sizler için ekleyeceğiz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz