Griff Brawl Stars Özellikleri Kostümleri Resmi

Griff Brawl Stars Özellikleri Kostümleri Resmi

alextugani

Brawl Talk yayınında duyurulan yeni Brawl Stars karakteri Griff, şimdiden oyuncuları heyecanlandırdı. Özellikleriyle oyunda sık sık kullanacağınız bu karaktere en kısa zamanda sahip olmak isteyeceksinizdir. Şu anda popüler olan birçok karakteri tahtından ettirebilecek yeni savaşçı, uzak yakın fark etmeksizin savaşabilmektedir.

Düşmanların dip bucak kaçmak isteyeceği Griff oyunda önemli konumlara hızla ulaşacaktır. Brawl Talk yayınındaki mini savaş görüntüleriyle adeta herkese büyülemiştir. Tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu karakteri gelin hep beraber inceleyelim.

Griff Brawl Stars Çıkarma Taktiği

İlginç bir saldırı biçimine sahip olan Griff, aç gözlü bir karakter olarak bilinse de düşmanlarla nasıl başa çıkabileceğini çok iyi biliyor.

Griff Brawl Stars çıkarma taktiği olarak temmuz ayındaki mücadeleyi çok iyi değerlendirmelisiniz. Eğer mücadelede başarılı olursanız ücretsiz bir şekilde Griff’i kazanabilirsiniz. Mücadeleyi kazanıp erkenden Griff’e sahip olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Eğer mücadelede başarısız olursanız üzülmeyin. Çünkü Griff sandıklardan ücretsiz olarak çıkmaktadır. Griff’i çıkarana kadar bol bol sandık açıp şansınızı artırabilirsiniz. Tabi ki bu süreçte biraz sabırlı olmanız gerekmektedir. Ben sabırsız biriyim bekleyemem diyorsanız, yeşil elmas harcayarak hemen karakteri açabilirsiniz. Unutmayın ki bu size biraz pahalıya patlayabilir.

Griff Brawl Stars Kostümleri

Adeta bir para sayma makinesin benzeyen Griff’in şu anda açıklanmış bir kostümü yoktur. İlk geldiğinde mor bir kostüme sahip olan karakter bu haliyle oldukça sevimliyken yeni kostümleriyle daha renkli bir hal alacaktır.

Griff kostümleri açıklandığında adını, maliyetini ve özelliklerini bu alanda sizlerle paylaşacağız. Bizi takip ederek son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Griff Brawl Stars Yıldız Gücü

Brawl Stars Griff’in iki adet yıldız gücü bulunmaktadır. Yıldız güçleriyle birlikte Griff tam bir savaşçıya dönüşmektedir. Stratejik olarak çok iyi değerlendirilebilecek yıldız güçlere sahip olduğundan birçok karakterin karşısına Griff’i çıkarabilirsiniz. Her birini tek tek yenmeyi başaracaktır.

Yıldız güçlerinden ilki ‘Değişimi Koru’dur. Ana saldırısı olan madeni para atmadaki ateş oranını arttırır. Ana saldırıda her seferinde düşmana 9 jeton fırlatabilmektedir. Madeni paralar uzağa doğru dümdüz gitmezler. Uzaklaştıkça yayılarak daha fazla kişiye isabet ederler. Yıldız gücü sayesinde düşmana daha etkili saldırıda bulunur.

İkinci yıldız gücü ise ‘İş Direnci’dir. Bu güç sayesinde sağlığında iyi anlamda güzel değişimler olur. İş Direnci, her iki saniyede bir eksik olan sağlığının %7 oranında iyileşmesini sağlar. Her aktivasyonda ise en az 10 sağlık iyileşmesi olur.

Griff Brawl Stars Özellikleri

Epic savaşçı olan Griff, parayı savaşmak için kullanan ilginç bir karakterdir. Rakiplerini para yağmuruna tutarak canlarını alır. Uzak mesafedeki rakiplerine çok daha fazla hasar verir. Yakın mesafede verdiği hasar da hiç fena değildir. Attığı paralar engeller arasından geçerek geri Griff’e gelmektedir.

Ana saldırısında metal para kullanan Griff, süper gücünde kağıt banknotlar kullanmaktadır. Kağıt paralar her yönde hareket edebilme kabiliyetine sahiptir. Mesafeye bağlı olarak düşmanda yarattıkları hasar farklıdır.

Griff’in bir aygıtı vardır o da kumbaradır. Kumbarayı bizler para biriktirmek için kullanırken Griff bomba olarak kullanmaktadır.

Griff’in hasar, menzil, sağlık gibi temel özellikleri henüz belli değildir. Önümüzdeki günlerde bu özellikler belli olacaktır. Özellikler açıklanır açıklanmaz biz de sizlerle paylaşacağız.

Griff Brawl Stars Resmi

Her haliyle parayı çağrıştıran Griff, sevimli ve ilginç görünüme sahip bir karakterdir. Ne kadar sevimli olursa olsun açgözlü bir paragöz olması dikkatlerden kaçmamaktadır. Griff resimleri ve kostüm resimlerini yukarıdaki bölümlerden ulaşabilirsiniz. Griff Brawl Stars resmine sağ tıklayarak yeni sekme de açabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz