Brawl Stars Karakterleri Resmi Karakterler ve isimleri

Brawl Stars Karakterleri Resmi Karakterler ve isimleri

admin
30-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Brawl stars karakterleri resmi konumuz da son çıkan karakterler sonradan listeye eklenecektir. İçindekiler kısmından istediğiniz karaktere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Brawl Stars Karakterleri Resmi Tüm Dövüşçüler

Brawl Stars karakterleri resmi ve tüm özellikleri için düzenleyeceğimiz bu sayfaların genel özellikleri bu yazıda bulunacaktır. Hangi karakterin özelliklerini merak ediyorsanız karakter adı üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz.

Brawl Stars Karakter Çeşitleri

Brawl Stars karakterleri 7 bölümden oluşur ve son eklenen iki yeni karakter olan Belle ve Squake ile toplam 46 karakter bulunmaktadır. Brawl Stars karakter çeşitleri şu şekildedir;

Çeşitlerin yanındaki rakamlar o kategori de kaç dövüşçü olduğunu temsil eder. Ayrıca Brawl Stars karakterleri menzillerine göre de sınıflandırılabilir. Menzillerine göre karakterler çeşitleri de şu şekildedir ;

  • Yakın menzil
  • Orta menzil
  • Uzun menzil
  • Suikastçılar
  • Atıcılar
  • Destekler
  • Şifacılar

Brawl Stars Karakterleri ve İsimleri

Brawl Stars karakterleri ve isimlerini aşağıda ki karakter çeşitlerine göre bölümlerden bulabilirsiniz. Şuan güncel olarak brawl stars karakterleri ve isimleri 44 adettir. Bunların çeşitli kostümlerini ve özelliklerini brawl stars karakter isimlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şimdide sizlere Brawl Stars hangi sınıfta hangi karakterler var onlardan bahsedip sonra tüm karakterlerin detaylarını farklı sayfalar üzerinden aktaracağız. Brawl Stars karakterleri şu şekildedir ;

Brawl Stars Yaygın Karakterler

Brawl Stars Yaygın Karakterler - Brawl Stars Karakterlerinin Resmi

Brawl Stars yaygın karakterler aşağıda ki gibidir, bağlantılara tıklayarak karakterle ilgili detay sayfasına ulaşabilirsiniz.

Brawl Stars Nadir Karakterler

Brawl Stars nadir Karakterler - Brawl Stars Karakterleri Resmi

Brawl Stars nadir karakterler aşağıda ki gibidir, bağlantılara tıklayarak karakterle ilgili detay sayfasına ulaşabilirsiniz.

Brawl Stars Aşırı Nadir Karakterler

Brawl Stars aşırı nadir Karakterler - Brawl Stars Karakterleri Resmi

Brawl Stars aşırı nadir karakterler aşağıda ki gibidir, bağlantılara tıklayarak karakterlerle ilgili detay sayfasına ulaşabilirsiniz.

Brawl Stars Epik Karakterler

Brawl Stars epik Karakterler - Brawl Stars Karakterleri Resmi

Brawl Stars epik karakterler aşağıda ki gibidir, bağlantılara tıklayarak karakterlerle ilgili detay sayfasına ulaşabilirsiniz.

Brawl Stars Mistik Karakterler (Gizemli)

Brawl Stars mistik Karakterler - Brawl Stars Karakterleri Resmi

Brawl Stars mistik karakterler aşağıda ki gibidir, bağlantılara tıklayarak karakterlerle ilgili detay sayfasına ulaşabilirsiniz.

Brawl Stars Efsanevi Karakterler

Brawl Stars efsanevi Karakterler - Brawl Stars Karakterlerinin Resmi

Brawl Stars efsanevi karakterler aşağıda ki gibidir, bağlantılara tıklayarak karakterlerle ilgili detay sayfasına ulaşabilirsiniz.

Brawl Stars Kromatik Karakterler

Brawl Stars kromatik Karakterler - Brawl Stars Karakterlerinin Resmi

Brawl Stars kromatik karakterler aşağıda ki gibidir, bağlantılara tıklayarak karakterlerle ilgili detay sayfasına ulaşabilirsiniz.

Brawl Stars karakter sınıflandırılması yıl başı güncellemesiyle eklenen Byron ve Edgar ile bu şekildedir.Her güncelleme de tekrar düzenlemeler yapılacaktır.

Brawl Stars karakterleri resmi, kostümleri ve tüm özellikleri hakkında yorumlarda bilmek istediğiniz şeyler olursa lütfen bize iletin, mümkün olduğunca cevaplamaya çalışacağız.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz