Str8 Tiktok Nedir?

Str8 Tiktok Nedir?

alextugani

Str8 TikTok terimleri arasına yeni eklenmiş kelimelerden birisidir. Son zamanlarda uygulamayı kullananlar konuşmalarında bu kelimeyi geçirmektedir. Hatta videolarda bile artık daha sık bir şekilde yer aldığı için herkes Str8 Tiktok nedir merak etmeye başlamıştır.

Bu terimin ne olduğunu bilmemek sürekli olarak aklınızda bir soru işaretiyle dolaşmanıza sebep olacaktır. Soru işaretini giderebilmek için bu yazımızda Str8’i açıklayacağız.

Str8 TikTok Nedir?

Str8 Tiktok, İngilizce “straight” kelimesinin kısaltması olarak kullanılmaktadır. Türkçede düz anlamına gelir. TikTok camiasında ise hesabın dümdüz, sıkıcı olduğunu ifade etmek için kullanılır. Hesabınız hakkında biri size str8 dediyse iyi bir eleştiride bulunmamış olur.

Dümdüz ve sıkıcı hesap olmaktan nasıl kurtulabilirim diye merak ediyor olabilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olabilmek için birkaç tavsiyede bulunacağız. Eğer tavsiyelerimize uyarsanız str8 damgası yemekten kurtulursunuz.

İlk yapmanız gereken şey hesabınızı analiz etmektir. Hangi videolarınızın diğerlerine göre daha az izlendiğini bulmalısınız. Ardından tüm videoların konusuna bakmalısınız. Sürekli aynı konuda videolar çekiyorsanız, videolar az izlenecektir ve hesabınızın str8 olmasına sebep olacaktır.

Popüler TikTok gündemini takip ederek viral olmuş videoları kendinizce yorumlayabilirsiniz. Sürekli olarak yeni akımlar ortaya çıktığından kendinizi akımlara bırakırsanız rengarenk bir hesaba sahip olursunuz. Videolarda kullandığınız müzikleri çeşitlendirmeniz de daha iyi bir hesabınızın olmasını sağlayacaktır. Kimse str8 hesap sahibi olmak kimse istemez, bu nedenle tavsiyelerimizi uygulayarak hesabınızı bu durumdan kurtarabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz