TikTok Keşfete Düşme Saatleri

TikTok Keşfete Düşme Saatleri

Jabrayilov

TikTok keşefete düşme saatleri, kullanıcıların uygulamaya yoğun bir şekilde girmesinden dolayı videoların yüksek etkileşim alarak kolayca keşfete düşebildikleri saatlerdir. Her güne özel keşfet saatinde paylaşım yapıldığından diğer saatlere göre videonun daha fazla izlendiği hemen görülebilir.

Videolarının keşfette yer almasını isteye pek çok kişi özellikle bu saatlerde paylaşım yapar. Altın saatleri değerlendirerek daha popüler olmanın adımlarını atmış olurlar. Siz de videolarınızın keşfete düşebilsin istiyorsanız, yazının devamında paylaşacağımız TikTok keşfete düşme saatlerine dikkat edebilirsiniz.

TikTok Keşfete Düşme Saatleri

TikTok’ta keşfete düşebilmek demek, halihazırda sizi takip etmeyen kişilerin videolarınızı izlemesi demektir. Keşfette videonuz izleyip beğenen kişi, diğer videolarınızı görebilmek için profilinizi ziyaret edecektir. Eğer genel olarak hesabınızı beğenirse sizi takip etmeye başlayacaktır. Kısacası, keşfete düşmek daha fazla takipçinin anahtarıdır.

Keşfete düşmek sanıldığı kadar kolay bir şey değildir. Günlük olarak paylaşılan milyonlarca videonun arasında rekabet etmek zordur. Bu nedenle belli başlı taktikler uygulanarak daha fazla etkileşimin yolu bulunmalıdır. Bu yollardan bir tanesi ise keşfet saatlerinde paylaşım yapmaktır.

TikTok keşfete düşme saatleri günler göre aşağıdaki gibidir:

  • Pazartesi – 20.30
  • Salı – 21.00
  • Çarşamba – 19.45
  • Perşembe – 22.00
  • Cuma – 21.00
  • Cumartesi – 17.30
  • Pazar – 15.00

Yukarıda yer alan saatler genel olarak videoların en çok etkileşim aldığı saatlerdir. Kendinize özel keşfet saatlerini bulmak için ise TikTok analizlerine bakabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz