Tinder Vibes Nedir?

Tinder Vibes Nedir?

alextugani

Dünyaca ünlü arkadaşlık uygulaması Tinder Vibes özelliği ile kullanıcı deneyimini artırmayı amaçlıyor. Eşleştiği kişiyle nasıl muhabbet kuracağını bilemeyenlere yardımcı olacak olan özellik, henüz yeni olduğundan bazı kişiler tam olarak ne olduğunu ve ne işe yaradığını bilmiyor. Uygulamayı kullananların oldukça işine yarayacağı kesin olan Vibes’ı sohbete giriş yapmakta zorlanan kişiler kullanarak platformda daha aktif hale gelebilirler.

Söz konusu özellik adeta hislerinizi tercüme ediyor. Aradığınız arkadaşlığı bir tıklama kadar ötede bulabileceğinizi düşünüyorsanız siz de Vibes’ın güzelliklerinden faydalanmalısınız. Özelliği kullanan kullanıcıların çoğu memnun jalıyor.

Tinder Vibes Nedir?

Tinder Vibes, haftalık olarak neler hissettiğinizi soran anket özelliğidir. Tinder kullanıcıları her hafta karşılarına çıkacak olan Vibes sorularını kendilerince cevaplandırarak güncel bir profile sahip olacaklar. Çünkü ankete vermiş oldukları cevaplar profillerine yansıyacak.

Tinder’da bir eşleşme gerçekleştiğinde eşleşen kişiler birbirlerinin Vibes yanıtlarını görebiliyor. Bu sayede daha fazla ortak nokta bularak daha kolay iletişim kurabiliyorlar. Özellikle eşleştiği kişiyle bir türlü ilk muhabbeti kuramayan kişiler Vibes yanıtlarından faydalanarak karşısındaki kişiyi ilgilendiren bir konudan bahsedebilirler.

Vibes sorularını yanıtlamak zorunlu değildir. Ancak aktif olarak uygulamayı kullanıyor ve yeni birileriyle tanışmak istiyorsanız bu özelliği kullanmanızı tavsiye ederiz. Ortak noktanız olan birileriyle tanışmak arkadaşlığınızın daha çabuk ilerlemesini sağlayacaktır. Böylece olası kurulacak arkadaşlık sayısı artacaktır. Hem de sohbet ederken zorlanmadan uzun uzun konuşma imkanı oluşacaktır.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz