TikTok Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?

TikTok Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?

admin

TikTok kullanıcı adı değiştirme popüler uygulamada istediğiniz kullanıcı adını kullanabilmenizi sağlar. Bu sayede ilk aldığınız kullanıcı adına mahkum kalmazsınız. Canınız ne istiyorsa isim olarak onu kullanırsınız.

TikTok’ta artık istemediğiniz bir kullanıcı adı kullanmak sizi rahatsız edebilir. Uygulamada çekilen videolarda filigran olarak TikTok logosu ve sizin kullanıcı adınız göründüğü için adınızı seçerken çok dikkatli davranmalısınız. Sadece adınızı başkalarına göstermemek için beğendiğiniz videoları paylaşmaktan vazgeçebilirsiniz.

TikTok Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?

Kullanıcı adı, başkalarının sizi bulabilmesini, videoların altına etiketlemesini sağlar. Oldukça karışık olan bir kullanıcı adınız varsa insanların sizi bulması zor olacaktır. Mesela hesap adınız “mavi” olsun kullanıcı adı olarak “M_a.v1” gibi karmaşık bir yazı biçimi tercih ettiyseniz arkadaşlarınız sizi kolayca bulamayacaktır. Bir yere etiketlemek istediklerinde adınıza bakmak için profilinize girip çıkmak zorunda kalacaklardır. Bu da onlara meşakkatli geleceğinden sizinle olan etkileşimleri düşecektir.

İnsanların adını değiştirmek istediği bir diğer genel sebep ise uygunsuz ad seçimidir. Küfür, argo içerikli bir isim tercih ettiyseniz bu durum ilk başlarda size komik gelse de sonradan rahatsız olmuş olabilirsiniz. Nedeni her ne olursa olsun TikTok kullanıcı adı değiştirme şu şekilde yapılır:

  • Uygulamaya giriş yapıp ‘Ben’ kısmına gidin.
  • ‘Profili düzenle’ butonuna tıklayın.
  • İstediğiniz kullanıcı adını yazıp çıkın.

TikTok’da kullanıcı adınızı 30 günde bir değiştirebilirsiniz. Bir ismi seçerken onu en az 30 gün kullanmanız gerektiğini bilerek seçmelisiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz