Abbas Yanbasan Kimdir?

Abbas Yanbasan Kimdir?

Jabrayilov
18-03-2021 - Kim -

Sosyal medyada büyük ilgi gören Abbas Yanbasan kimdir? Son zamanlarda popülerliği oldukça artan, arama sayfalarında en üstlerde çıkmayı başaran, özellikle gençlerin ilgi odağı olan bir fenomen Abbas Yanbasan. Kendisi Diyarbakır’da 1996 senesinde doğmuştur. İlginç kişiliği ve renkli videolarıyla gündeme gelen Abbas’ı gelin yakından tanıyalım.

Abbas Yanbasan Kimdir ve Nasıl Ünlü Olmuştur?

Abbas Yanbasan, yine kendisi gibi Youtuber olan kuzeni Cabbar Yanbasan ile bir video yayınlamış ve videoları bir anda 10K izleyiciye ulaşmıştır. Daha sonra kendi YouTube kanalını açarak 2019 Haziran ayında videolar yüklemeye başlamıştır. 

Şu an Youtube kanalında 543 bin abonesi, Twitch de ise 3986 takipçisi vardır. Videolarında ağırlıklı olarak gözlük takarak izleyicilerinin karşısına çıkan Abbas Yanbasan, samimi içerikler üretmektedir. 

Genç yaşta izleyicilerin dikkatini çekerek Youteber olmuş, takipçi sayısını gün geçtikçe artırmıştır. Sık sık Abbas Yanbasan kimdir sorusuna maruz kalan sosyal medya fenomeni, İzleyicilerinden sakladığı yüzünü Youtub’da 500 bin abonesi olduğunda göstermiştir.

Abbas Yanbasan Videoları

Oyun videoları ile dikkat çekmekte olup Cs:go, Pubg, Minecraft, Outlast, Gta ve Resident Evil gibi oyunları kendisi oynarken izleyicilere de sevdirmiştir. Ayrıca Youtube kanalında oyun videoları dışında ev vlogu ve korku evi maceraları gibi doğal içeriklerinin yer almasının kendisini bu platformda biraz daha öne çıkarttığı düşünülüyor.

Abbas Yanbasan kimdir? sorusunun cevabını artık öğrendiğimize göre en çok izlenilen videolarına göz atabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz