Ezgi Zorba Kimdir?

Ezgi Zorba Kimdir?

Jabrayilov
18-03-2021 - Kim -

Hepimizin severek izlediği, herkes tarafından sevilen ve bize süper kahramanları sevdiren bir Youtube kanalı var. Başlığımızda bahsettiğimiz üzere o kanal Ezgi’nin Kanalı.  Peki bu kanalın sahibi olan Ezgi Zorba kimdir? 

Ezgi Zorba Kimdir?

İşte “Ezgi Zorba kimdir?” sorusunun cevabı;

Ezgi ZorbaEzgi’nin Kanalı isimli Youtube kanalının sahibi ve eski TRT Belgesel spikeridir. Kendisi 1992 doğumludur. Bilgi Üniversitesi, Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunudur. 24 Mart 2015’de kurduğu Youtube kanalı olan, Ezgi’nin Kanalı’ndaMarvel ve DC çizgi romanlarından uyarlanma süper kahraman filmleri hakkında yaptığı videolarla ün kazanmıştır. 

Daha öncesinde; 32. günMedyapım ve TV8 gibi platformlarda kısa dönem çalışmıştır. Youtube’a geçmeden önce, 2014’de TRT ekranlarında Fuar Zamanı isimli programı sunuyordu. Ancak Türkiye’de çok az sayıda, geek temalı kanalın bulunduğu dönemde açtığı Ezgi’nin Kanalı, onun yeni işi oldu. Bu kanalda bir alt kültür insanı olan geek insanların yalnız olmadığını hissettirdi. Bizimle aynı ilgi alanlarına sahip insanların bulunduğu bir kanalla, izleyicilerini buluşturan bir platform yarattı.

Ezgi’nin Kanalı’nda Ne Gibi İçerikler Var?

 

  • Süper kahraman filmleri hakkında detaylar.
  • Sinema ile alakalı videolar.
  • Animeler ile alakalı videolar.
  • Fantastik ve Bilim Kurgu eserleri ile alakalı videolar.
  • Çeşitli vloglar.
  • Popüler kültür eserleri hakkında videolar.
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz