en iyi cs:go kasaları
Eda Sakız Kimdir?

Eda Sakız Kimdir?

Jabrayilov
18-03-2021 - Kim -

Bir milyondan fazla takipçi kitlesiyle Eda Sakız, Tiktok platformunda özgün içerikler üreterek dikkat çekmeyi başarmıştır. Yapmış olduğu paylaşımlar ile yüz binlerce beğeni toplamıştır. Bundan dolayı birçok Tiktok sever tarafından Eda Sakız Kimdir sorusu sıklıkla merak edilmektedir.  Bu yazıda Eda Sakız ile ilgili önemli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Eda Sakız Kimdir?

Mersin doğumlu olduğu bilinen başarılı tiktoker, idealleri doğrultusunda İstanbul’a yerleşerek hayatına orada devam etmeye başlamıştır. Kariyer hayatına baktığımızda ise daha önce bir otelde beş sene kadar çalıştığını görebilmekteyiz. Ayrıca Eda Sakız’ın hayat amacı ise kendi ayakları üzerinde durabilmeye dayanmaktadır. Bu amaç doğrultusunda sosyal medyanın etkili gücüne güvenerek bu mecrayı verimli olarak kullanmaya başlamıştır. Tiktok hesabında paylaşmş olduğu playback olarak söylediği şarkı videoları ve dans çekimleri ile yeteneklerini milyonlara gösterme şansı yakalamıştır.  

Eda Sakız Hayatı

 

  • 1999 yılında dünyaya gelen genç fenomen 21 yaşındadır.
  • Genç yaşına rağmen adından söz ettirmeyi başararak, özellikle Youtube ve İnstagram gibi diğer sosyal medya mecralarında da takipçi sayısını günbegün artırmaktadır.
  • Yapmış olduğu paylaşımlarla büyük bir hayran kitlesi kazanmıştır. Hatta Antalya’da birkaç defa hayranlarıyla buluştuğu özel günler organize etmiştir. 
  • Popülerliği hala daha yayılmaya devam ederek her geçen gün daha fazla kişi tarafından Eda Sakız Kimdir konusu araştırılmaktadır. 
  • Ayrıca genç yetenek ilerde başarılı bir şarkıcı olmayı hedeflemektedir. 
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz