en iyi cs:go kasaları
Selinay Yalçın Kimdir?

Selinay Yalçın Kimdir?

Jabrayilov
18-03-2021 - Kim -

Son dönemlerde Tiktok uygulamasının yükselişi ile birlikte takipçi kitlesi oldukça genişleyen fenomen Selinay Yalçın, sosyal medyada adından sıkça söz ettirmeye başladı. Ürettikleriyle gündem olmayı başaran Selinay Yalçın hakkında tüm bilinmeyenler sizlerle.

Tiktok camiasının parlayan yüzlerinden birisi olan Selinay Yalçın kimdir? Nerede doğmuştur? Ne tür içerikler üretir? Kaç takipçisi vardır? sorularını sizlerle inceliyoruz. 

Selinay Yalçın Kimdir ve Neler Yapar?

Ürettiği samimi ve içten videolar ile hayran kitlesini genişletmeye devam eden Selinay Yalçın, 2000 yılında İstanbul’da doğmuştur. 20 yaşındaki fenomen yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Selinay Yalçın 1.68 boyunda ve 53 kilodur.

Son zamanlarda, kendisi gibi Tiktok fenomeni olan Emir Sarıcan ile sevgili olduklarını açıkladılar. Bu haber çiftin hayranlarını oldukça mutlu etti. Zira hayranlar, son dönemde büyük çıkış yakalayan bu iki fenomeni birbirine çok yakıştırıyor.

Takipçi Sayıları ve İçerikleri

Çektiği dans ve playback videolarıyla büyük kitlelere ulaşan Tiktoker Selinay’ın sosyal medya hesaplarında ne kadar takipçisi bulunuyor, inceleyelim:

  • Tiktok: 765k takipçiye ve 35m beğeni sayısına sahip. Tiktok, Selinay’ın en aktif olduğu sosyal medya uygulaması olarak biliniyor. 
  • Instagram: selinayalcn kullanıcı ismiyle 125k takipçi sayısı mevcut ve 50+ instagram paylaşımı bulunuyor.
  • Youtube: 10k aboneye sahip olmasına rağmen Youtube kanalını aktif olarak kullanmıyor sadece bir adet video paylaşımı mevcut.

Selinay Yalçın kimdir ? Neler yapar ? Hangi platformda ne kadar takipçisi var ? sorularını sizlerle birlikte cevaplamış olduk. Fenomenler hakkında en merak edilenleri cevaplayacağımız yeni yazılarımızda görüşmek üzere!

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz