Duygu Atıl Kimdir?

Duygu Atıl Kimdir?

Jabrayilov
18-03-2021 - Kim -

Twitch platformuyla birlikte kendisini tanıdığımız namı diğer Lylo, League of Legends ve CS:GO yayınları ile ün kazanmıştır. Duygu Atıl Kimdir? Neler yapar? sorularını hep birlikte inceleyeceğiz.

Yayınlarına başlamasının ardından kısa sürede yüksek takipçi kitlelerine ulaşan Lylo yaşadığı ifşa krizi sonucunda uzun bir süredir sosyal medyadan uzak yaşamaktadır. 

Duygu Atıl Kimdir? Neler Yapar?

Twitch platformundan Lylo nickiyle tanıyor olsak da gerçek ismi Duygu Atıl’dır. 18 Ekim 1997 yılında İzmir’de doğan genç yayıncı eğitimine de yine doğduğu yer olan İzmir’de devam etmektedir. Duygu, Ege Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde eğitimini sürdürmektedir.

Nickinin anlamı kendisine sorulduğunda Live Your Live Online şeklinde açıklamasını yapmıştır. 2017 yılında yayınlara başlamasıyla birkaç yıl içinde büyük kitlelere ulaşan Lylo geride bıraktığımız 2019 yılı itibariyle yaşadığı ifşa krizi nedeniyle tüm sosyal medya platformlarından uzaklaşıp, yokluğa karıştı.

Duygu Atıl kimdir soruları son bir yıl içinde ifşa görüntülerinin yayınlanmasından ötürü olsa gerek arama motorlarında büyük yer kaplıyor. Eski erkek arkadaşı tarafından sızdırılan görüntüler çok kısa bir sürede tüm Twitch aleminin ve sosyal medyanın gündemi oldu.

Duygu Atıl Geri Dönecek Mi?

Görüntülerin sızdırılmasının ardından açtığı ilk yayınla birlikte Twitch canlı yayın izlenme rekorunu kırdı. Kısa bir süre daha yayınlara devam etmesinin ardından gelen tepkilerden uzaklaşmak amacıyla Twitch platformundaki ve diğer sosyal medya platformlarındanki tüm hesaplarını kapattı ve yayınlarını sonlandırdı.

Şimdilerde Instagramda lyloofficial nickli gizli hesabıyla yer alan Duygu 25.5k takipçiye sahip. Tekrardan sosyal medyaya döneceğinin sinyallerini veriyor.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz