en iyi cs:go kasaları
Aslı Güler Kimdir?

Aslı Güler Kimdir?

Jabrayilov
18-03-2021 - Kim -

Sosyal medyanın etkisiyle adından sıkça söz ettiren Aslı Güler kimdir birçok kişi tarafından merak ediliyor. Aslı Güler’in sosyal medyanın etkisiyle her geçen gün daha tanınır bir hale gelmesi hayatına dair akıllarda soru işaretleri uyandırıyor. Günlük hayatını sık sık paylaşan Aslı Güler’in geçmişinde neler yatıyor bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Aslı Güler Kimdir ve Nerelidir?

Aslı Güler’in adının gerçek olup olmadığına dair bilgiler dolaşıyor. Aslı Güler kimlikteki ismidir, sosyal medya için kullandığı sahte bir isim değildir. Aslı Güler, 1988 yılında İstanbul’a dünyaya gelmiştir. Aslı Güler’in hangi ayda doğduğu bilinmiyor. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlamıştır. Lise eğitiminin ardından Bursa Uludağ Üniversitesi Siyaset Bölümü’nde eğitimine devam etmiştir.

Sosyal medyada ününü yaymış olan CZN Burak adı ile bilinen Burak Özdemir’in sevgilisidir. Burak Özdemir ile olan aşkı, sosyal medyada yalan ve prim kasmak üzerine oluşturulmuş bir haber gibi söylemler yaratsa da çift tarafından aşkları doğrulamıştır.

Aslı Güler Ne İş Yapıyor?

Aslı Güler kimdir sorusuna cevap verdikten sonra ne iş yaptığına da değinelim. Aslı Güner, sosyal medya fenomenidir. Bir zamanlar Loreal markasının reklam yüzlüğünü de yapmıştır. Şu an Instagram, YouTube ve TikTok’a makyaj içeriği üretmektedir. Instagram’da 358 bin takipçisi, YouTube’da 227 bin abonesi ve TikTok’ta 1.4 milyon civarı takipçisi vardır.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz