Nikol Yertutan Kimdir?

Nikol Yertutan Kimdir?

Jabrayilov
18-03-2021 - Kim -

Son dönemlerde yaşadığı yükselişle internet dünyasını takip eden kişiler tarafından Nikol Yertutan kimdir sorusunun merak edilmesine sebep oldu. Tiktok’un yaşattığı yükselişle birlikte yıldızı daha da çok parlayan sosyal medya fenomeni Nikol Yertutan, takipçi sayısında ciddi bir yükseliş yaşadı.

Çektiği samimi ve içten Tiktok videoları ile büyük bir kitlenin beğenisini kazanan Nikol Yertutan kimdir?Neler yapar? ve Takipçi Sayısı Kaçtır? sorularını birlikte inceleyeceğiz.

Nikol Yertutan Kimdir ve Neler Yapar?

Tiktok aracılığıyla fenomenliğe ulaşan Nikon Yertutan 2003 yılında İzmit’te doğmuştur. Çektiği videolar ile  takipçilerine eğlenceli içerikler sunan Nikol Yertutan; 1.60 boyunda ve 50 kilodur. Nikol Yertutan “Fenomen House” üyesidir.

Kendisi hakkında en çok merak edilen konulardan biri de erkek arkadaşı. Nikol Yertutan sevgilisi Enes Enver Beder ve bu çift hayranları tarafından birbirlerine çok yakıştırılıyor. 

Nikol Yertutan Takipçi Sayısı

Çektiği samimi videolar ve ürettiği içerikler ile kısa sürede binlerce kişinin hayranlığını kazandı. Peki Nikol Yertutan’ın sosyal medya hesaplarının takipçi sayıları ne kadar? Dilerseniz beraber inceleyelim. 

  • Tiktok: 860k takipçiye ve 30m beğeni sayısına sahip. Tiktok, Nikol’un en aktif olarak kullandığı sosyal medya platformu konumunda.
  • Instagram: 82k takipçi sayısı mevcut ve 50+ instagram paylaşımına sahip.
  • Bilindiği kadarıyla Nikol’ün Twitter hesabı bulunmuyor.

Nikol Yertutan’ın Tiktok platformunda çok aktif olduğu ve Instagram’ı o kadar aktif kullanmadığı biliniyor. Takipçileri ondan tıpkı Tiktok’ta olduğu gibi Instagram’da da aktif olmasını istiyor. 

Nikol Yertutan kimdir ve ne kadar takipçiye sahiptir sorularını cevaplamış olduk. İnternet dünyasının ünlü simalarını yakından tanımak için bizi takip etmeye devam edin!

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz