İnanılmaz Cosplay 2B Nier:Automata Sanki Oyundan Görüntü

İnanılmaz Cosplay 2B Nier:Automata Sanki Oyundan Görüntü

Jabrayilov
 

Nier: Automata 2017 yılında yeniden piyasaya sürüldü ve güçlü hikayesi, mükemmel oynanışı, eteğil karakterleri ile hızlı bir şekilde hayranların favorisi oldu.

İlk çıkışından birkaç yıl önce çıkmış olsak da, ana karakter 2B’de bazı etkileyici görünümlü cosplayler şeklinde benzersiz dönüşler görüyoruz.

2B olarak cosplay yapmak dünyadaki en kolay şey değil.
2B olarak cosplay yapmak dünyadaki en kolay şey değil.

Karakterin kendisine çivilenmesi çok zor olan çok ayrıntılı bir tasarımı var, bu yüzden gerçekleştiğini görmek etkileyici.

Cosplayer LadaLyumos paylaştı ve o kadar açık ki oyunun ekran görüntüsü olup olmadığı konusunda kafanız karışmış olabilir.

Resmin etrafındaki dumanla birlikte dolaşacak olan filtre, gerçekten oyunun kendisinden bir sahne olduğunu satmaya yardımcı oluyor. Bununla birlikte, kıyafetin aslında LadaLyumos olduğunu ve aslında bir video oyunu sahnesi olmadığını onaylayabiliriz.

Bu fotoğraf çekimlerinden daha fazlasına aç olanlar için, Lyumos daha fazla görüntü geleceğini doğruladı. Bazı sahnelerin arkasından içerik alabilirsek, diğer çekimlerin neye benzediğini görmek daha da ilginç olacak.

Nasıl çıkarabildiği tam olarak belli değil, ama yine de etkilendik.

Tabii ki, 2B cosplay yaptığı tek karakter değil ve onun Instagram’ına bakarsanız orada daha çok şey göreceksiniz.

Witcher serisinden Triss Merigold, daha önce birçok kez denediği bir cosplaydi ve neredeyse 2B’si kadar etkileyici.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz