Snapchat Puanı Nasıl Artar?

Snapchat Puanı Nasıl Artar?

Jabrayilov

Snapchat puanı, kullanıcıların uygulama içerisinde ne kadar aktif olduğunu gösteren puandır. Uygulamayı aktif bir şekilde kullanıp arkadaşlarına snap atan kişilerin puanı oldukça yüksek olur. Her zaman yüksek puana sahip olmak övünülesi bir şey olduğu gibi Snapchat için de bu durum geçerlidir. Snapchat puanı yüksek olan kişiler ekran görüntüsü alıp bunu gururla arkadaşlarıyla paylaşırlar.

Puanı düşük olan kişiler ise Snapchat puanı nasıl artar diye merak eder. Onlarda puan artırma yöntemlerini öğrenip arkadaşlarına yetişmek hatta onları yükseltmek isterler. Snapchat puanı nasıl artar bu yazımızda açıklayacağız.

Snapchat Puanı Nasıl Artar?

Snap puanı profil simgesine dokunulduğunda kullanıcı isminin yanında yazılı olan puandır. Bu puanı artırmak için yapılabilecek pek çok şey bulunuyor. Gelin hep beraber Snapchat puanı nasıl artırılır inceleyelim.

Uzun süredir Snapchat uygulamasında puan kazanmanın temelinde snap atmak yer alıyor. Ne kadar çok snap atarsanız o kadar çok puan kazanırsınız. Belli bir süredir hiç snap atmadıysanız atacağınız ilk snapte 6 puan kazanırsınız. Bundan sonraki her bir snapte ise 1 puan gelir.

Çektiğiniz bir snap 1 puan anlamına gelmiyor. Tek bir fotoğraftan onlarca puan kazanabilirsiniz. Snaplerinizi ne kadar çok kişiye gönderirseniz o kadar puan gelir. Örneğin bir snap çektiniz ve bunu 20 arkadaşınıza gönderdiniz. 20 gönderim puanı ve 1 snap puanı olmak üzere toplam 21 puan kazanırsınız. Kısacası, 1 puan veya 100 puan kazanmak tamamen size bağlı. Kabarık bir arkadaş listeniz varsa kısa sürede puanınızı epey yükseltebilirsiniz.

Puan artırmanın bir diğer yolu ise snap açmaktır. Arkadaşlarınızın göndermiş olduğu snapleri açarak 1’er puan kazanabilirsiniz. Bir snapten yalnızca bir kere puan kazanabilirsiniz. Aynı snapi defalarca oynatmak puanı etkilemez.

Hikayenize snap ekleyerek puanı artırabilirsiniz. Hikayeye eklenen her bir snap 1 puan demektir. Snapchat’te birileriyle arkadaş oldukça puan kazanabilirsiniz. Hem birisinin arkadaşlık isteğini kabul ettiğinizde hem de birisi sizin arkadaşlık isteğinizi kabul ettiğinde 1 puan hanenize eklenir. Puanınız yükseldikçe Snapchat ödüllerinin kilidi açılacaktır. Anlattığımız tavsiyelere uyarak puanınızı kolayca artırabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz