Trendyol Express Bayramda Çalışıyor Mu?

Trendyol Express Bayramda Çalışıyor Mu?

Jabrayilov

Trendyol Express bayramda çalışıyor mu sorusu Trendyol’dan bayram döneminde alışveriş yapmak isteyenler tarafından merak ediliyor. Bayrama özel alışveriş yapacak olanlar kargonun bayramda teslim edilip edilemeyeceğini bilmek istiyor. Bayram alışverişini online yapıp kargonun bayramdan sonra gelmesi tüketicileri bir hayli üzüp zor durumda bırakacaktır. Bu nedenle bilinçli tüketiciler şimdiden Trendyol Express bayramda çalışıyor mu araştırmaya başladılar.

 Trendyol Express Bayramda Çalışıyor Mu?

Trendyol Express, e-ticaret şirketi olan Trendyol’a ait kargo firmasıdır. Site üzerinden alışveriş yapan kullanıcılara daha kısa sürede teslimat yapmak amacıyla oluşturulmuş olan firma Türkiye’nin büyük bir bölümüne hizmet vermektedir.

Bayram yaklaşırken Trendyol’dan alışveriş yapacak olan tüketiciler kargo teslim tarihi konusunda endişeleniyorlar. Bazı tüketiciler bayramdan sonra teslimat yapabileceğini düşünürken bazıları da bayram da bile paketlerinin elinde olacağını düşünüyor.

Trendyol Express bayramda 3 gün boyunca çalışmıyor. Yani, 20-21-22 Temmuz tarihlerinde Trendyol Express herhangi bir kargo dağıtım çalışması yürütmeyecektir. Üç günlük aranın ardından teslimatlar kaldığı yerden devam edecektir. Kısacası bayramdan hemen önce aldığınız bir ürünü hesaplarınıza göre bayramın birinci, ikinci veya üçüncü günü teslim edileceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Alışverişiniz sonucunda size gelecek olan kargo bayramdan sonraya kalacaktır.

Trendyol Express bayram dışında pazar günü hariç haftanın 6 günü hizmet veriyor. Haftanın 6 günü teslimatlar saat 9.00 ve 21.00 arasında gerçekleştiriliyor. Bayram sebebiyle buna 3 günlük ara verilecektir.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz