TikTok Filigran Kaldırma Nasıl Yapılır?

TikTok Filigran Kaldırma Nasıl Yapılır?

Jabrayilov
02-06-2021 - Sosyal Medya - Tiktok

TikTok filigran kaldırma, TikTok videosu çektiğinizde sürekli olarak ekranda görünen logo ve yazının ortadan kaldırılmasına yarayan işlemdir. Video sırasında kesintisiz bir şekilde filigran görünmesi sinir bozucu ve dikkat dağıtıcı geliyor olabilir.

TikTok, çekilen videoların Instagram ve benzeri diğer platformlarda paylaşılacağını bildiği için filigran ekleyerek videoların kendisine ait olduğunu vurgulamaya çalışmaktadır. Farklı farklı sosyal medya platformlarında hesabı olan kullanıcıların bu durum canını sıkmaktadır.

TikTok Filigran Kaldırma Nasıl Yapılır?

TikTok uygulamasında bir video çektiğinizde videoya uygulamanın logosu ve kullanıcı adınız otomatik olarak eklenir. Videoyu filigran olmadan kaydetmenize izin verilmez. Tiktok filigran kaldırma zor bir işlem değildir. Bazı uygulamalar ve programlar aracılığıyla kolayca filigranı kaldırabilirsiniz.

TikTok filigran kaldırma için kullanabileceğiniz uygulamalar aşağıdaki gibidir:

1.Apowersoft Watermark Remover

Tiktok’ta videonuzu çektikten sonra ‘paylaş’ seçeneğine tıklayıp video linkini kopyalayın. Ardından linki Apowersoft Watermark Remover’a yapıştırın. Birkaç dakika içinde videonun filigransız hali indirmeniz için hazır olacaktır.

2.Video Eraser

Yalnızca iOS kullanıcıların indirebileceği bu uygulama filigranları tamamen ortadan kaldırmaktadır. Çektiğiniz videoyu cihazınıza kaydettikten sonra bu uygulamaya yükleyin. Ardından filigranı butona tıklayarak videonuzun hazırlanmasını bekleyin.

3.Remove & Add Watermark

Eğer Android cihaz kullanıyorsanız bu uygulama sayesinde kolayca filigranları kaldırabilirsiniz. Uygulamaya girdikten sonra “select video” deyip galerinizden videoyu seçin. Sonra “remove logo” seçeneğine tıklayın. Böylece filigran kalkacaktır.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz