Discord Yaş Değiştirme Nasıl Yapılır? Doğum Tarihi Değiştirme

Discord Yaş Değiştirme Nasıl Yapılır? Doğum Tarihi Değiştirme

alextugani

Discord yaş değiştirme, doğum tarihini yanlış girenler ve 18 yaşından küçük olan kullanıcılar tarafından oldukça merak edilen bir konudur. 18 yaşının altında olanlar platformdaki bazı özellikleri kullanamadıklarından yaşını büyük göstermek isterler. Zaten büyük olup yanlışlıkla yaşını küçük girenler de aynı konudan rahatsızdırlar.

Her iki sebepte de doğrum tarihini değiştirmek gerekir. Bilmeyenler için bu yazımızda Discord yaş değiştirme nasıl yapılır açıklayacağız.

Discord Yaş Değiştirme Nasıl Yapılır?

Discord uygulamasında yaşınızı değiştirmeye karar verdiğinizde göreceksiniz ki uygulama içerisinde bu işlemi yapmayı sağlayan bir bölüm bulunmuyor. Bu nedenle Discord yaş değiştirme kolay bir şekilde uygulamayı açıp yapılamaz. Discord 18 yaş altı ve üstü kullanıcılara ayrı deneyimler sunduğu için yaş konusunda oldukça katıdır. Doğum tarihi bir defa yanlış girildiğinde bunu değiştirmeye izin vermez. Bu nedenle pek çok kullanıcı uygulamadan hesabını silip yeni hesap açar.

Hesabınızı silmeden Discord yaş değiştirme için bir yol vardır. Eğer gerçekten doğum yılınızı yanlışlıkla girdiyseniz delillerinizle birlikte Discord destek birimine başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru yaparken;

  • Hesap bilgileri,
  • Hesabın size ait olduğunu gösteren kanıtlar,
  • Gerçek doğum tarihini gösteren kanıtlar

Hepsini bir araya getirip destek masasına durumunuzu anlatan detaylı bir mail atmalısınız. Yalnızca “doğum tarihim yanlış, değiştirmek istiyorum” gibi bir ifade yazarsanız büyük ihtimalle size dönüş yapmayaaklardır.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz