Duygu Aycan Kimdir?

Duygu Aycan Kimdir?

Jabrayilov
18-03-2021 - Kim -

Son yıllarda Tiktok platformunun yükselişi ile birlikte takipçi kitlesinde büyük artış yaşayan fenomen, sosyal medyada Duygu Aycan kimdir sorularının sıklıkla sorulmasına neden oldu. Çektiği dans ve playback videolarının yanında birkaç gün önce çıkardığı şarkısı ile büyük bir beğeni toplayan fenomen hakkında bilinmeyenleri sizlerle inceleyeceğiz.

Tiktok’un parlayan yüzlerinden olan Duygu Aycan kimdir, hangi platformlarda kaç takipçisi var? inceleyelim.

Duygu Aycan Kimdir? Neler Yapar?

Ortaya koyduğu sıcak ve içten videolar ile hayran kitlesi yakalayan Duygu Aycan 1996 yılında İstanbul’da doğmuştur. 24 yaşındaki fenomen hayatına İstanbul’da devam etmektedir. Duygu Aycan 1,65 boyunda ve 50 kilodur. 

Tiktok platformunun yanında sadece birkaç gün önce Youtube üzerinden yayınladığı “Ne Ki Bedeli” şarkısı ile milyon izlenmeye yaklaştı. Şarkıya aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Takipçi Sayıları ve İçerikleri

Çektiği videoların yanında son günlerde çıkardığı şarkı ile adından sıkça söz ettiren fenomenin hangi platformda kaç takipçisi var inceleyelim.

  • Tiktok: 1,6m takipçiye ve 48m beğeni sayısına sahip. Tiktok Duygu’nun en aktif olduğu platform olarak yerini koruyor.
  • Instagram: duyguaycannnn kullanıcı ismiyle 185k takipçisi bulunuyor ve 100e yakın instagram postu mevcut.
  • Youtube: 66k abone sayısı var. Daha önce hesabını pek aktif kullanmayan fenomen 3 gün önce hesabından paylaştığı şarkısı ile büyük ses getirdi.

Son dönemlerde büyük ses getiren fenomen, çıkardığı şarkısı ile birlikte fenomenlerin şarkı yapması akımına ayak uydurmuş gibi gözüküyor.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz