Google Dinazor Oyunu Oyna

Google Dinazor Oyunu Oyna

Jabrayilov
28-03-2021 - Teknoloji - Google

Bilgisayarınızda ya da android cihazınızdaki Chrome tarayıcınızda, internetiniz olmadığı zamanlarda oynanabilen ve internet gelene kadar size keyifli vakit geçirebilmenizi sağlayan Google dinazor oyunu hakkında yapılan paylaşımlarla artık neredeyse herkes tarafından biliniyor.

İlk ortaya çıktığı zamanlarda Google şirketinin kimseye bahsetmeden koyduğu bu yazılım kısa bir süreliğine fenomen halini aldı. Oyunun aldığı bu ilgiyi Google’ın kimseye haber vermemesi ve insanların bu oyunu kendilerinin keşfetmesine borçlu olduğu söylenebilir.

Google Chrome Dinazor Oyunu Nasıl Oynanır?

Google Dinazor Oyunu Oyna 2020

İnternet bağlantının olmadığı durumlarda insanların kendi kendilerine yarattığı sıkıntı ve stresin bir nebze de olsa giderilmesi amaçlanan ve bu konuda da kısmen başarılı olan Google dinazor oyunu, Chrome tarayıcılarında internetin olmadığı anlarda bilgisayarın boşluk tuşuna basarak başlatılıyor ve karşınıza çıkan kaktüs ve kuş engellerini yine boşluk tuşuna basıp zıplayarak aşıyorsunuz. Aynı işlem android cihazlarda dokunmatik olarak oynanmaktadır

Google Chrome Dinazor Oyunu Nereden Oynanır?

Bu şekilde sürekli hızlanan oyunda karşınıza çıkan engellere çarptığınız anda oyun tekrar en başa dönüyor. Basit ama eğlenceli bir konsepte sahip Google dinazor oyunu, 2020 yılına gelindiğinde artık sadece Chrome tarayıcısı üzerinden değil her tarayıcıdan internet olmaksızın oynanabilen bir oyun haline geldi.

Dino-chrome.com adresinden sürekli oynanabilen bu oyun aynı zamanda iOS bildirim merkezine bir eklenti olarak sunulmuş durumdadır. iOS’un bildirim merkezi eklentisi olarak çıkartılan oyunun ismi, Steve – The Jumping Dinosaur Widget şekildedir.

Kısa bir süre de olsa basit bir yazılıma sahip oldukça keyifli olması dolayısıyla tercih sebebi haline gelen Google dinazor oyunu artık Google Play aracılığıyla da indirebildiğiniz ve dilediğiniz zaman oynayabildiğiniz bir oyun haline gelmiştir.

Chrome Dinazor Oyunu Hilesi

Çıktığı günden bu yana dünya genelinde herkes tarafından çok sevilen ve benimsenen dinazor oyunu öyle çok oynanıyor ki artık bir hilesi bile mevcut. İki adet hilesi çıkan oyunda ölümsüzlük hilesi için Ctrl+Shift+J kombinasyonuyla çıkan ekrana;

  • Runner.prototype.gameOver = function(){console.log(“SOMETEXT”)} kodunu ekleyip enter tuşuna basarak, hız kontrolü yapmak için ise yine aynı ekrana,
  • Runner.instance_.setSpeed(100)

kodunu ekleyerek hilelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz