Papara Spotify Cashback Nasıl Kullanılır?

Papara Spotify Cashback Nasıl Kullanılır?

Jabrayilov

Papara Spotify Cachback sayesinde harcadıkça kazanabilirsiniz. Spotify abonelik ücretinizi düzenli olarak öderken harcadığınız paranın bir kısmını bu özellik sayesinde geri kazabilirsiniz. Kazançlarınız sanal para birimi değildir. Doğrudan nakit para kazanırsınız. Kazanılan para ise Papara hesabınıza geçiş yapar.

Papara Spotify Cashback Nasıl Kullanılır?

Papara Spotify Cachback kullanabilmek için öncelikle Papara hesabınız ve Papara Card’ınız olması gerekir. Ardından Spotify üyelik ödemenizi Papara Card kullanarak yapmanız gerekir. Böylece üyelik ücretinin yarısını geri kazabilirsiniz.

Spotify Premium üyeliğiniz varsa 17,99 TL’lik paket ödemesinden 8,99 TL kazanırsınız. Aile paketi kullanıyorsanız 29,99 TL’lik ödemenizden 14,99 TL cashback kazanırsınız. Gördüğünüz gibi oldukça iyi kazançlar mevcuttur.

Harcamayı yaptığınız anda kazandığınız para Papara hesabınıza yatar. İsterseniz kazancınızı anında alabilirsiniz. Ay sonunda toplu bir şekilde alma imkanınız da vardır. Cashback kazancınızı ay sonunda almak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edin:

  • Papara web sitesine gidin.
  • Ardından bilgilerinizi kullanarak giriş yapın.
  • Hesabınıza girdikten sonra ‘Hesabım’ kısmına gelin. Buradan ‘Ayarlarım’a geçiş yapın.
  • Ayarlar içerisinden ‘Cachback Ayarları’ sayfasına gelin. Sayfada bulunan ‘Ay Sonunda Al’ seçeneğini işaretleyip onaylayın.

Papara mobil uygulamasını kullanıyorsanız şu adımları izlemelisiniz:

  • Uygulamaya giriş yapın.
  • Ardından sol menüyü açıp ‘Cashback’ seçeneğine tıklayın.
  • Cashback Ayarları’ sayfasına devam edin ve ‘Ay Sonunda Al’ seçeneğini açın.

 Böylece Papara Spotify Cashback kazançlarınızı her ayın son günü toplu olarak alabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz