PewDiePie 100 milyon aboneye özel yeni ödülünü tanıttı

PewDiePie 100 milyon aboneye özel yeni ödülünü tanıttı

Jabrayilov
31-03-2021 - Teknoloji - Youtube

PewDiePie, YouTube’da inanılmaz 100 milyon abone işaretine ulaşan ikinci kanaldı.
Hedefe yönelik son derece eğlenceli yarışlarından sonra T-Series az bir farkla kaybetnişti.

Popüler İsveçli hala böyle bir dönüm noktasına ulaşan ilk bireysel içerik yaratıcısıydı ve hatta fırsat için kendi özel ödülünü aldı.

 <ins class= PewDiePie, YouTube'da 100 milyon subs alan ilk bireysel içerik oluşturucusu" width="1024" height="538" loading="lazy" />
PewDiePie, YouTube’da 100 milyon subs alan ilk bireysel içerik oluşturucusu

Popüler dizisi LWIAY’ın hayranlarından gelen meme gönderilerinin beğenilerini incelediği son bölümünde YouTuber, 100 milyon aboneye ulaşmasını anmak için yeni bir ödül gönderildiğini ortaya söyledi..

YouTube’dan the ruby play düğmesini almış olmasına rağmen, PewDiePie’nin biraz daha kişisel olan özel ödülü, Minecraft bloğuna ve ikonik oyun koltuğuna sahip.

“Sonunda 100 milyon ödül, resmi 100 milyon ödül var, işte burada, inanılmaz!” YouTuber neden başka bir kupa aldığını açıkladı, “bazılarınız YouTube’un ödülünün tasarım açısından biraz cansız olduğunu düşündü, bu yüzden BobbyDukeArts çok teşekkür ettim.

100 milyon Ödül Tanıtım Videosu

PewDiePie 100 milyon abone videosu

“topluluk bana çok şey ifade eden bir ödül veriyor gibi geliyor.”

“Bu kadar yüksek kalitede, görünüşe göre birkaç farklı ahşap türüyle yapıldı,” YouTube yıldızı açıkladı, yeni ödülünün işçiliğini vurguladı, “çok hoş, çok premium ve sandalye ile çok iyi hissettiriyor. “

Ancak, tüm başarılarına rağmen, PewDiePie kanalına yüklemeye mola vereceğini ve tatil sezonundan sonra dinlenmeye zaman ayıracağını açıkladı.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz