Snapchat Kısayol Oluşturma

Snapchat Kısayol Oluşturma

alextugani

Snapchat kısayol oluşturma istenilen arkadaşlara daha kolay bir şekilde erişilip hızlıca iletişime geçmeyi sağlayan yöntemdir. Kendi kısayollarınızı oluşturup istediğiniz kişileri buraya ekleyebilirsiniz. Böylece snapleriniz ve mesajlarınız anında o kişilere gider.

Oluşturulan kısayol istenilen an geri silinebilir. Bu nedenle işinizi kolaylaştıracağını düşünüyorsanız bunu yapmaktan çekinmemelisiniz. Eğer uygulamada çok sayıda arkadaşınız varsa yakın arkadaşlarınızla iletişim kurmak biraz zorlaşabilir. Özel arkadaşlarınız için oluşturacağınız kısayollar işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Bu yazımızda Snapchat kısayol oluşturma nasıl yapılır açıklayacağız.

Snapchat Kısayol Oluşturma Nasıl Yapılır?

Snapchat’ta kısaca ulaşmak istediğiniz arkadaşlarınız mı var? Bir sürü kişi arasından onları bulmakta zorlanıyor musunuz? Karmaşa nedeniyle onlara atacağınız snapleri yanlışlıkla başkalarına mı atıyorsunuz? Bunlardan en az birini yaşıyorsanız kısayol oluşturarak çözüme kavuşturabilirsiniz.

Snapchat kısayol oluşturma şu şekilde yapılır:

  • Snapchat uygulamasını açın.
  • Ekranı sağa doğru kaydırarak sohbet kısmını açın. Bu şekilde açamadıysanız alt menüde yer alan sohbet ikonuna da tıklayabilirsiniz.
  • Sohbet kısmına geçtikten sonra ekranın sağ üst köşesinde “yeni sohbet” butonunu göreceksiniz. Oraya tıklayarak kişiler listenizi açın.
  • Ardından kısayol listenizde olmasını istediğiniz arkadaşlarınızın üzerine tıklayın.
  • Son olarak “Sohbet” butonuna tıklayarak işlemi tamamlayın.

Artık sohbete girdiğinizde bu arkadaşlarınız en üstte toplu bir şekilde duracaktır. Atacağınız snapler anında hepsine ulaşacaktır. İsterseniz kısayola yeni kişiler ekleyebilirsiniz veya artık olmasını istemediğiniz kişileri listeden çıkarabilirsiniz.

Yorumlar :

Bunu yapmak istiyorum ama karşı taraf bu sohbeti bir grup gibi mi görür acaba biraz tedirginim.

1 yıl önce
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz