Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?

Jabrayilov
31-03-2021 - Teknoloji - Snapchat

Selfie çekmeyi yaşam biçimi haline getiren uygulama olan Snapchat, 1 milyardan fazla kişi tarafından kullanılıyor. Bu yüzden Snapchat kullanıcı adı değiştirme işlemi bazen gerekli olabiliyor. Kullanıcı adınızı artık beğenmiyor olabilirsiniz veya sıkılmış olabilirsiniz. Eğer argo içeren bir kullanıcı isminiz varsa diğer kullanıcıların şikayeti üzerine değiştirmek zorunda kalıyor da olabilirsiniz.

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme

Her nedenden dolayı olursa olsun Snapchat uygulamasındaki kullanıcı adınızı değiştirmek istediğinizde bir sürprizle karşılaşacaksınız. pek çok sosyal medya uygulamasının aksine Snapchat kullanıcı adı değiştirme işlemine izin vermiyor. 

Kullanıcı adınızı illaki değiştirmeniz gerekiyorsa tek çare hesabı silip yeni bir hesap açmaktır. Yeni hesap açmak eski hesabınızda yer alan tüm arkadaşlarınızdan ve mesajlarınızdan kopmanıza sebep olacak olsa da zor durumda kalındığında bu yola başvurabilir.

Snapchat Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Hesabınızı silmeden önce kullanıcı adını değiştirmenin sizin için ne kadar önemli olduğunu gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. Eğer değişim yapmakta eminseniz, kullanıcı adını değiştiremediğiniz hesabınızı aşağıdaki adımları takip ederek silebilirsiniz:

  • Hesabınızı silmek istediğinizi Snapchat’e bildirmelisiniz. Bildirmek için bu bağlantıyı takip edin ve Snapchat oturumunuzu açın.
  • Ardından 30 gün boyunca Snapchat’e hiç girmeyin.

Eğer hesap silme işleminizi bildirdikten sonraki 30 günün içinde Snapchat’e girerseniz, hesap silme işlemini iptal etmiş sayılırsınız. Hesabınız silindiğinde fotoğraflarınızı kaybetmek istemiyorsanız, hesap silme bildirimi yapmadan önce tüm fotoğraflarını mobil cihazınıza aktarabilirsiniz. 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz