en iyi cs:go kasaları
Snapchat St Ne Demek?

Snapchat St Ne Demek?

Jabrayilov
31-03-2021 - Teknoloji - Snapchat

Snapchat st yani geniş adıyla Snapchat streak ya da Snapstreak, sizin ya da başka Snatchatter’ların birbirlerini son 24 saat içerisinde arka arkaya en az 3 gün süreyle bir Snap (video ya da resim) gönderdiğinizi ifade eden terimlerdir. 

Bu işlemi başarılı bir şekilde yapmanız durumunda kullanıcı adınızın hemen yanında arka arkaya kenara koyulmuş gün sayısı ve yangın emojisi oluşur. 

Snapchat st ‘i başlatmak ve devam ettirmek oldukça kolaydır. Sadece aklınızda tutmanız gereken bazı püf noktalar var. İşte karşınızda tüm püf noktaları ile Snapstreak… 

Snapchat St Nasıl Başlatılır?

Pek çok kişi Snapstreak nasıl başlatılır diye merak etmektedir. Yapacağınız şeyler ise çok basit. İşte konuyla ilgili merak edilen detaylar;

  • Herhangi bir Snapchat kullanıcısıyla en az 3 gün süreyle birbirinizi takipte kalmalısınız.
  • Bu 3 günlük süre zarfında 24 saatlik zaman dilimi içerisinde sohbet etmelisiniz.
  • Bunu yaptıktan sonra profilinizde birtakım değişiklikler olacaktır. 
  • Snapstreak’ı devam ettirmek için ise birbirinize bir adet snap göndermeniz yeterlidir. Snaptan kasıt ise sohbet değildir. Resim ya da video göndermeniz gerekir. 
  • Ayrıca 24 saatlik bir zaman dilimi içerisinde ileri geri oturmanız söylenir.

Snapchat St Kaybedilirse Ne Olur?

Snapstreak kaybolması durumunda korkmanıza gerek yoktur. Böyle durumlarda yapmanız gereken tek şey Snapchat destek sayfasını ziyaret etmektir. 

Destek sayfasında ‘Snapstreaks kayboldu’ seçeneğini seçtikten sonra istenen bilgileri doğru bir şekilde doldurmanız gerekir.

Talebinizi bildirdikten sonra destek sayfası size dönüş sağlayacaktır.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz