Spotify Arkadaş Aktivitesi Kapatma

Spotify Arkadaş Aktivitesi Kapatma

alextugani

Spotify arkadaş aktivitesi kapatma uygulama içerisinde kimseye görünmeden istediği gibi müzik dinlemek isteyenlerin tercih ettiği bir işlemdir. Siz de arkadaşlarınızın neler dinlediğinizi bilmemesini istiyorsanız kolayca kendinizi gizleyebilirsiniz. Kullanıcılarının arkadaşlarından çekinebileceğini düşünen Spotify aktiviteyi kapatmaya imkan sağlamaktadır.

Böylece birilerini takipten çıkarmak zorunda kalmadan dinlediğiniz müzikleri, uygulama içerisindeki aktivitelerinizi gizleyebilirsiniz. Bu yazımızda Spotify arkadaş aktivitesi kapatma nasıl yapılır açıklayacağız.

Spotify Arkadaş Aktivitesi Kapatma Nasıl Yapılır?

Spotify’da birilerini arkadaş olarak ekleyerek onların dinlediği müzikleri, beğenilerini görebilirsiniz. Bu durum karşı taraf için de geçerlidir. Yani arkadaşlarınız da sizin ne dinlediğinizi neler yaptığınızı görebilir. Hem arkadaş kalmak hem de gizemli olmak istiyorsanız arkadaş aktivitesi kapatarak kimseler tarafından görünemez hale gelebilirsiniz.

Bunu yapması çok kolay, sadece birkaç dakika içerisinde görünmez bir hal alabilirsiniz. Spotify arkadaş aktivitesi şu şekilde yapılır:

  • Spotify uygulamasına giriş yapın.
  • Ardından ana sayfaya gelin.
  • Sağ üst köşede yer alan üçgen simgesine tıklayarak menüyü açın.
  • Açılan menüden Ayarlar’a devam edin.
  • Ayarlar içerisinden “Görüntüleme Seçenekleri” başlığı altında bulunan “Arkadaş Aktivitesini Göster” ayarına gelin.
  • Arkadaş Aktivitesini Göster’in yanında bulunan kaydırmalı butonu kapat yönünde kaydırın. Kapandığında yeşilden gri renge dönecektir.

İşlem bu kadar kolaydır. Sadece dikkat etmeniz gereken bir nokta için sizi uyarmak istiyoruz. Arkadaş aktivitesi kapatma işlemi bir kişiye özel değildir. Yani kapatırsanız herkes için gizli hale gelirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz