Spotify Duo Nasıl Kullanılır?

Spotify Duo Nasıl Kullanılır?

Jabrayilov

Spotify Premium Duo, Türkiye’de kullanıma sunulduktan sonra Spotify Duo nasıl kullanılır? sorusu akılları karıştırmaya başladı. Spotify Premium Duo hakkında pek çok şey merak ediliyor. 

Spotify Premium Duo’yu Spotify Premium’dan ayıran en belirgin özelliği ise çiftlerin aynı anda müzik keyfi elde etmesidir. Spotify Duo ile istediğiniz kişi ile birlikte veya ayrı ayrı olarak aynı oynatma listeleri dinlenebiliyor. Peki, Spotify Duo nasıl kullanılır?

Spotify Duo Nasıl Kullanılır? 

Spotify Duo kullanmak için iki kişi gerekiyor. Çiftlerden birisi Spotify Premium Duo abonesi olur. Ardından beraber kullanmak istediği kişiye Whatsapp veya mail aracılığıyla Spotify Premium Duo’ya katılması için davet gönderir. 

Daveti alan kişi, evdeyken daveti kabul edip adresi doğrular. Adres doğrulaması yapılmasının sebebi ise Spotify Premium Duo’ya katılacak kişilerin aynı evde yaşaması gerekliliğidir. Aile paketinde olduğu gibi kesinlikle aynı adresleri belirtmelisiniz, aksi halde bu özellikten faydalanamazsınız.

Spotify Duo Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Spotify Premium aboneliği almadan önce bilmeniz gereken önemli bilgiler şöyledir: 

  • Spotify Premium Duo satın alan biri sadece Spotify Premium abonesi olan birine kullanma daveti gönderebilir.
  • Fatura iki kullanıcı arasında bölüşülmüyor. Spotify Duo aboneliğini kim aldıysa her ay faturayı o ödüyor. 
  • Adres doğrulaması yaptıktan sonra istediğiniz yerde Spotify Duo’yu kullanabilirsiniz; sadece evde dinlemek gibi bir zorunluluk yoktur. 
  • Spotify’ın akıllı algoritmaları, iki tarafın müzik zevkini yansıtan Duo Mix adlı oynatma listeleri oluşturuyor.
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz