en iyi cs:go kasaları
Spotify E-Posta Nasıl Değiştirilir?

Spotify E-Posta Nasıl Değiştirilir?

admin
10-06-2021 - Teknoloji - Spotify

Spotify’la aranızda bilgi kopukluğu olmasın istiyorsanız Spotify e-posta nasıl değiştirilir bilmeniz faydalı olacaktır. Hesabınızla ilgili herhangi bir sorun oluştuğunda, değerlendirmek isteyeceğiniz kampanyalar olduğunda, tüm bunların bilgisi size mail yoluyla iletilecektir.

Spotify’da bazı işlemleri yaparken e-posta ile size kod gönderip gelen kodu girmenizi isteyecektir. Eğer artık kullanmadığınız bir e-posta hesabınıza bağlıysa böyle durumlarda mağdur olabilirsiniz. Bunları yaşamamanız için Spotify e-posta nasıl değiştirilir adım adım anlatacağız.

Spotify E-Posta Nasıl Değiştirilir?

Spotify’da e-posta adresi değiştirmek çok kolay bir işlemdir. Birkaç dakika içerisinde eski e-postanızı yenisiyle değiştirebilirsiniz. Spotify e-posta değiştirme işlemi şu şekilde yapılır:

  • Spotify resmi sitesine giderek oturum açın.
  • Sayfada yer alan “profili düzenle” ifadesine tıklayın.
  • Böylece tüm profil bilgilerinizin yer aldığı alana gidersiniz. Şimdiki e-posta adresinizin altına gelerek yeni e-posta adresinizi girin.
  • Parolanızı onaylayın.
  • Son olarak “Profili Kaydet” butonuna tıklayın.

Böylece e-posta adresiniz değişmiş olacaktır. Artık Spotify’a girerken yeni e-postayı kullanmanız gerekir.

Eğer profilinizde bulunan e-posta alanına yenisini giremiyorsanız hesabınızı Facebook ile açmışsınızdır. Böyle bir durumda Faebook ile giriş yapıp parola sıfırlamayı deneyin. Parola sıfırlama formuna Facebook hesabınızın kayıtlı olduğunu e-posta adresini girin. İşlemler tamamlandıktan sonra yukarıda yer alan adımları deneyerek değişimi yapabilirsiniz.

Hesabınızın kayıtlı olduğu e-posta adresine artık erişiminiz yoksa işiniz bir hayli zor olacaktır. Premium üyeliklerinizi iptal etmeden değişiklik yapabilmek için Spotify destek merkezine başvurun.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz