Spotify Gizli Oturum Nedir?

Spotify Gizli Oturum Nedir?

Jabrayilov
28-03-2021 - Teknoloji - Spotify

Eğer arkadaşlarınızın sizin ne dinlediğinize dair herhangi bir fikir sahibi olmalarını istemiyorsanız Spotify Gizli Oturum opsiyonundan faydalanabilirsiniz. 

Günümüz dünyasında teknolojinin herkes tarafından edinilebilir, ulaşılabilir bir unsur olması nedeniyle gizlilik olgusu ya yıkılmış, ya da yıkılmak üzeredir.

Mahremiyetine önem veren insanlar ise sosyal medya hesaplarını gizli hale getirmeye özen gösterirler. Spotify da bu tür gizliliklere önem veren uygulamalardan birisi.

Spotify yetkilileri, kısa süre önce Gizli Oturum işlemlerinin nasıl yapılacağına dair resmi internet adresinden bir paylaşım yaptı.

Bu içerikte; masaüstü, tablet veya telefon için Spotify Gizli Oturum’u nasıl aktif hale getirebileceğinizi siz değerli okuyucularımızla paylaşacağız. 

Spotify Gizli Oturum PC

Spotify Gizli Oturum opsiyonundan faydalanmak istiyorsanız, uygulamanız gereken adımlar oldukça kolay görünüyor.

Sizin için listelediğimiz bu adımları çift taraflı olarak uygulayabilirsiniz. Örneğin, hesabınız gizli haldeyse bu sayede gizliliği kaldırabilir; eğer açık haldeyse yine bu sayede gizli hale getirebilirsiniz.

  • Spotify uygulamasına veya internet adresine girin.
  • Uygulamanın sağ üst köşesinde yer alan aşağı yönlü oka tıklayın.
  • Buradan Gizli Oturum’u seçin. Eğer profilinizde kilit simgesi varsa bu zaten profilinizin gizli halde olduğunu gösterir. 

Tablet ve Cep Telefonunda Spotify Gizli Oturum Nasıl Açılır?

Gizli Oturum avantajını tablet veya cep telefonunuz için kullanmak istiyorsanız, yine aşağı yukarı aynı adımları izleyeceğinizi şimdiden belirtelim.

  • Uygulamaya girin. 
  • Buradan sırasıyla Anasayfa-Ayarlar-Gizli Oturum’u etkinleştir adımlarını takip edin.
  • Eğer, Gizli Oturum’u sonlandırmak istiyorsanız yine aynı adımları takip etmeniz gerekmektedir.
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz