Spotify Sadece Sen Nereden Bakılır?

Spotify Sadece Sen Nereden Bakılır?

alextugani

Spotify Sadece Sen, dinlediğiniz şarkıları ve sanatçıları analiz ederek müzik zevkinize en uygun çalma listesini hazırlayan özelliktir. Spotify’ın yeni özelliği olan Sadece Sen, kişiselleştirmiş listelerle kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Her bir kullanıcıya kendisine özel müzik listesi hazırlanmaktadır.

Sıkı takipçisi olduğunuz sanatçıları, yeni keşfettiklerinizi ayrı ayrı görebileceğiniz bu özelliğin müzik deneyiminize katkısı olacağından eminiz. Son günlerde kimsenin dillerden düşüremediği, sosyal medyada sık sık paylaştığı Sadece Sen özelliğini siz de kolayca kullanabilirsiniz.

Spotify Sadece Sen Nereden Bakılır?

Sadece Sen özelliğini Instagram hikaye özelliğine benzetebiliriz. Günlük güncellemeler ile akışınızın en üstünde daima size özel bir şeyler olacaktır. Bu özelliği kullanarak geçmiş tarihlerdeki belli bir dönemde sık sık dinlemiş olduğunuz şarkıları hatırlayabileceksiniz. Astroloji haritanıza göre hislerinize tercüman olan şarkıları dinleyebileceksiniz.

Spotify Sadece Sen özelliğine bakmak için yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir:

  • İlk olarak Spotify hesabınıza giriş yapın.
  • Ana sayfaya girdiğinizde Sadece Sen’in dinlemeniz için sizi beklediğini göreceksiniz.
  • “Nasıl dinlediğinizi öğrenin” ifadesine tıklatıp kişiselleştirilmiş listenizi inceleyebilirsiniz. Tek tek dinleyebileceğiniz gibi ekranın sağına tıklayarak hızlıca sayfalar arasında geçiş de yapabilirsiniz.

Sadece Sen size özeldir ve sizden başka kimse göremez. Eğer siz dinlediğiniz şarkıları başkalarının da dinlemesini isterseniz ekranın alt köşesinde yer alan ‘Paylaş’ butonuna tıklayıp sosyal medya hesaplarınızda veya mesajlaşma uygulamalarında paylaşım yapabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz