Trendyol Kaydet Kazan Nasıl Kullanılır?

Trendyol Kaydet Kazan Nasıl Kullanılır?

Jabrayilov

Kıyafet alışverişlerinde sıkça tercih edilen Trendyolu bilmeyen yoktur. Trendyol üyelerine kaydet kazan gibi kampanyalar sunuyor. Biz de Trendyol Kaydet Kazan Nasıl kullanılır 2020 ve kazanılan ödüller ne zaman kullanılır?  sorularını merak edenler için yanıtladık. Keyifli okumalar.

Trendyol kaydet Kazan Nasıl Kullanılır ?

Kaydedip kazanmanız için uygulayabileceğiniz 2 yol var  şimdi bunları sırayla açıklayalım:

Kaydettikleriniz Satıldıkça Kazanın!

İlk olarak ürünleri seçin ve ardından kaydedin. Kaydettiğiniz ürünleri arkadaşlarınızla uygulama üzerinden paylaşın. Paylaştığınız ürünleri arkadaşlarınız satın aldıkça satılan ürünün yaklaşık %5 i kadar kupon kazanabilirsiniz.

Koleksiyonlarınızı Kaydettirin!

Favorilerinize girin ve yeni bir koleksiyon oluşturun, oluşturduğunuz koleksiyonu paylaş butonuna tıklayarak çevrenizdeki kişilerle paylaşabilirsiniz. Ancak paylaştıktan sonra arkadaşlarınızın da koleksiyonlarınızı kaydetmelerini istemelisiniz. Koleksiyonunuz 50 kişi tarafından kaydedilince 50 TL kazanma fırsatını elde ediyorsunuz.

Her iki yöntemle de cüzdanınıza kupon ekleyebilirsiniz. Ancak unutmayın bu kampanya sadece 200 TL ile sınırlı.

Trendyol Kaydet Kazandan Elde Edilenler Nasıl ve Ne zaman Hesaba Eklenir?

Trendyol kaydet kazan aracılığıyla elde ettikleriniz paylaşım yapılan kişilerin iptal ve iadeleri de dikkate alınarak incelenir. Hesabınıza ödüllerinizin eklenebilmesi için Trendyol cüzdan hesabınız olması gerekiyor eğer hesabınız yoksa hesap açmadan bu işlemleri uygulamanızın hiçbir faydası olmayacaktır. 

Ancak zaten benim hesabım var diyorsanız yapmanız gereken başka bir işlem kalmıyor. Kampanyada belirtilen tarihlerde gerekli incelemeler yapıldıktan sonra ödülleriniz Trendyol cüzdan hesabınıza aktarılacaktır. Ödüllerinizi dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz!

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz