Twitch Abonelik Ücretleri Kaç TL? Türkiye Fiyatları Güncel

Twitch Abonelik Ücretleri Kaç TL? Türkiye Fiyatları Güncel

admin

Twitch abonelik ücretleri, bir kanala abone olmak için ödenmesi gereken miktardır. Aboneler diğer izleyicilerden gibi sadece yayını takip etmekle kalmazlar yayıncıyla etkileşime geçebilirler. Belli bir ücret ödeyerek abone olan Twitch kullanıcıları, platform genelinde kullanabilecekleri özel hazırlanmış ifadelere, kanala sadakatlerini gösteren abonelik rozetine sahip olurlar. Diğerleri reklam izlerken aboneler yayınları reklamsız bir şekilde takip edebilirler.

Bir kanala abone olunduğunda sohbet kısmında abonelere özel bir alan görülür. Bu alan kullanılarak yayıncıya özel mesaj gönderilebilir. Tüm bu özelliklerden dolayı Twitch abonelik ücretleri platformun devamlı kullanıcıları için fazla gelmeyecektir.

Twitch Abonelik Ücretleri Kaç TL?

Twitch’de bir kanala abone olmak istediğinizde öncelikle yayıncının sayfasını açmalısınız. Yayıncının sayfasına gelindiğinde abonelik dikkat çekici bir şekilde göze çarpmaktadır. Twitch’de tek tip abonelik yoktur. Kademe 1, kademe 2 ve kademe 3 olmak üzere üç farklı abonelik türü vardır; her kademenin ücreti farklıdır.

Twitch abonelik ücretleri aşağıdaki gibidir:

  • 40 TL – 1. kademe
  • 120 TL – 2. kademe
  • 200 TL – 3. Kademe

Twitch abonelik ücretleri dolar üzerinden hesaplanmaktadır. Çeşitli sitelerden abonelik alışverişi yapabilirsiniz. Twitch’te abone olmak için bir diğer yöntem ise Prime almaktır. Twitch Prime alındığında her ay 1 kanala abone alma hakkı verilir. Twitch Prime fiyatı ortalama olarak 42 TL civarlarındadır. Size en uygun olan ödemeyi seçerek beğendiğiniz yayıncılara destek olabilirsiniz.

Yeni Twitch Abonelik Fiyatları Türkiye Güncel

Bugün açıklanan yeni bilgilere göre twitch abonelik fiyatları Türkiye'de ve Meksika'da yerel fiyatlandırmaya geçileceğini duyurdu.Şuanlık sadece kademe 1. fiyatı olarak türkiye twitch abonelik ücreti 9.99 TL olarak 20 mayıs itibariyle başlayacaktır.Konuyla ilgili daha fazla detay geldiğinde eklemeler yapılacaktır.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz