Twitch Neden Açılmıyor?

Twitch Neden Açılmıyor?

alextugani

Twitch neden açılmıyor sorusu platforma giriş yapamayan birçok kullanıcının gündeminde yer alıyor. Git gide daha da popülerleşen platforma neden giremediklerini herkes bilmek istiyor. Kimi zaman kısa süren bu kesintiler zaman zaman uzun sürerek insanları endişelendiriyor.

İnsanların özgürce yayın yapabildiği Twitch, son yıllarda daha yüksek kullanıcı sayısına ulaşmıştır. Eskiden sadece oyuncular ve gençlere ait bir alan olarak nitelendirilirken; artık hem yaş skalası hem de yayın çeşitliliği genişlemiştir. Siyasetten günlük sohbete varana kadar çok çeşitli yayınlar yapılmaktadır. Yayın anlamında bu kadar harika olan bir platformda tek sorun ara ara ortaya çıkan açılmama problemidir. Gelin, hep beraber problemin sebeplerini inceleyelim.

Twitch Neden Açılmıyor?

Twitch açılmayınca akıllara hemen Twitch çöktü mü sorusu geliyor. Ancak açılmama sorunun sebebi platformun çökmesi değildir. Çin, Avustralya, Kuzey Amerika, Birleşik Krallık, Avrupa bölgelerinde internet kesintisi yaşanmasının ardından bazı site ve platformlara erişimde sorun yaşanmaya başladı. Bu platformlardan birisi de Twitch’dir.

Twitch neden açılmıyor sorusunun cevabını internet bağlantınızda arayabilirsiniz. İnternet bağlantınızda kesintiler oluyorsa açılmama sorunuyla karşılaşırsınız. Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise internet hızınızdır. İnternetiniz hızınız yavaşsa internet var gibi görünse bile aslında pek bir işe yaramaz. Veri iletimi çok yavaş olduğundan Twitch açılmayabilir.

İnternetinizde bir sıkıntı yoksa bölgesel bir sorunla karşı karşıya olabilirsiniz. Böyle bir durumda Vpn ile başka bir bölgeye bağlanıp Twitch’i açmayı deneyebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz