en iyi cs:go kasaları
Twitch Prime Nasıl Abone Olunur?

Twitch Prime Nasıl Abone Olunur?

Jabrayilov
18-03-2021 - Teknoloji - Twitch

Amazon’un Türkiye pazarına göz dikmesiyle Twitch prime nasıl abone olunur sorusu gündemden düşmüyor. Zira son senelerde Amazon’un Türkiye’ye giriş yapması ile birlikte sektörün en çok sevilen canlı yayın platformu olan Twitch’in ücretlerinde de değişiklikler yaşandı. Twitch Prime nasıl abone olunur ? soruları yaşanan bu büyük indirimler sebebiyle sıkça sorulmaya başlandı. 

Eski fiyatlara göre daha uygun, sizleri üzmeyecek ücretler dahilinde sevdiğiniz yayıncıyı izleyebilir, en sevdiğiniz oyunların takibini yapabilirsiniz. Peki Twitch Prime nasıl abone olunur? Abonelik ne gibi avantajlar sunar? sizlerle inceleyeceğiz. 

Twitch Prime Nasıl Abone Olunur? 2020

Son dönemlerin en popüler platformlarından olan Twitch’e Amazon hesabınız üzerinden erişim sağlayabiliyorsunuz. Sağladığı birçok avantaj ile Twitch Prime üyeliğini sizde kolayca gerçekleştirin.

  • Öncelikle elinizde mevcut bir Amazon hesabınızın bulunması gerekiyor. Amazon hesabınız yoksa Amazon Türkiye sayfasına giderek kolayca üye olabilirsiniz.
  • Ardından Twitch üzerinden ya da Google’de aratarak Amazon Prime Gaming sitesine ulaşınız.
  • Ekranın ortasında bulunan “Prime’ı Deneyin” butonuna basarak Amazon hesabınız ile giriş yaparak tüm bilgilerini tamamlayın.
  • Telefonunuza gelecek onay linki ile birlikte işlemlere devam edin.
  • Diğer bir aşama olarak Prime Gaming’i Etkinleştir butonuna tıklayın ve sol tarafta bulunan “Twitch Hesabını Bağla” butonuna tıklayın. 
  • Twitch bilgilerinizle giriş yaparak işlemleri takip edebilirsin.

Tüm bu işlemlerin takibi sonucunda sizler de aylık 7,90 tl ödeyerek Twitch prime nasıl abone olunur sorusunun cevabını keşfedebilirsiniz. Üstelik bu düşük ücretle hem Amazon’un tüm içeriklerinden ve avantajlarından faydalanabilir hem de sevdiğiniz yayıncıya abone olarak desteğinizi gösterebilirsiniz. Amazon’un, Netflix benzeri sinema/dizi platformu olan Amazon Prime Video servisine de erişim sağlayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz