Twitch Takipçi Satın Al – Bot izleyici

Twitch Takipçi Satın Al – Bot izleyici

Jabrayilov
26-03-2021 - Teknoloji - Twitch

Günümüzün yeni teknojilerinden biri olan canlı yayın platformu Twitch kendi alanında liderliğini sürdürmeye devam ediyor. Yeni Twitch yayıncılarının başlangıç olarak seçtiği Twitch takipçi satın almak için sizlere en uygun seçenekleri araştırdık.

Neden Takipçiye İhtiyacım Var?

Başlangıç olarak neden takipçiye ihtiyacınız olduğunu sizlere anlatmak istiyorum. Twitch yeni bir platform olmadığı için izleyici kitlesinin hazır olmasının yanı sıra sizin gibi düşünen bir çok rakip sunuyor. Bu bir dezavantaj gibi gözükse de başlangıç olarak Twitch takipçi satın alarak veya Twitch bot izleyici satın alarak bunların hemen bir adım önüne geçebilirsiniz.

Genellikle yeni yayıncı izlemek isteyen kişiler 0 aboneli veya 0 kişinin izlediği canlı yayınlardan çok en azından biraz hareketli olduğunu düşündüğü Twitch yayıncısını izlemek için seçiyorlar. Bunun yanı sıra Twitch partner olabilmeniz ve bundan önceki adım olan iştirak programına başvurabilmeniz için belirli koşulların tamamlanması gerekiyor. Bunlar içinde Twitch takipçi satın almanız ve bunun yanında belirli sayıda Twitch bot izleyici satın almanız gerekecek.

Twitch Takipçi Satın Al

Bu işlerde tabi ki önce fiyatın uygun olmasına bakılır sonrasında alacağımız yerin güvenli olup olmadığı kontrol edilir. Twitch takipçi satın almak için sizlere seçtiğimiz en güvenli adres iyismm.com’dur. En ucuz Twitch takipçi fiyatları şu şekildedir:

 • 100 Twitch Takipçi almak için ödemeniz gereken tutar 5.90 TL’dir.
 • 250 Twitch Takipçi almak için ödemeniz gereken tutar 14.90 TL’dir.
 • 500 Twitch Takipçi almak için ödemeniz gereken tutar 29.90 TL’dir.
 • 750 Twitch Takipçi almak için ödemeniz gereken tutar 39,90 TL’dir.

Iyısmm.com‘un sunduğu en ucuz twitch takipçi satın al seçeneklerinin devamı için vermiş olduğumuz bağlantıdan siteye ulaşabilirsiniz.3D güvenli ödeme yöntemleriyle birlikte maksimum 30 dakika içinde Türk takipçi botlarınız hesabınızı takip etmeye başlar.

Twitch İştirak Programı Nedir?

Twitch iştirak programı yabancı dilden bildiğimiz Affiliate sistemidir. Twitch iştirak programını kısaca açıklamak gerekirse Twitch yayıncılarının partner olmadan önce geçmesi için konulan bir basamaktır.

Twitch İştirak Programına Nasıl Katılırım ?

Twitch iştirak programına başvuru yapabilmeniz için yapmanız gerekenler şu şekildedir :

 • En az 50 takipçi satın almalısınız
 • En az 8 saat yayın yapmış olmalısınız
 • 7 gün ayrı ayrı yayın açmanız gerekirken bu yayınların ortalama izleyicisi en az 5 kişi olmalıdır.

Daha öncesinde de söylediğimiz gibi Twitch çok büyük bir havuz potansiyeliniz bulunsa bile keşfedilebilmeniz için kesinlikle Twitch takipçi ve Twitch izleyici botu satın almanız çok büyük fayda sağlayacaktır.

Twitch Bot İzleyici Satın Al

Twitch Takipçi Satın Al - Bot İzleyici 2021

Twitch bot takipçi satın almanız sizi Twitch iştirak ve partnerlik programlarına bir adım daha yaklaştıracaktır. En ucuz twitch bot izleyicisi fiyatları şu şekildedir :

 • 1 saatlik 10 Twitch bot izleyici 8 TL
 • 1 saatlik 20 Twitch bot izleyici 10 TL
 • 2 saatlik 10 Twitch bot izleyici 15 TL
 • 1 saatlik 50 Twitch bot izleyici 16 TL

Diğer Twitch bot izleyici fiyatları için yukarıda verdiğimiz bağlantıdan siteye ulaşarak inceleyebilirsiniz. En uygun twitch bot izleyici fiyatlarına ulaşacağınızdan eminim.

Twitch Bot İzleyici Ban Riski Var Mı?

Kesinlikle iyismm.com üzerinden aldığınız hiç bir hizmette ban riski bulunmamaktadır. Bunun sebebi kullanılan Residential IP’ler algoritmalar tarafından fark edilemez ve sizde iştirak programına gönül rahatlığıyla başvurabilirsiniz.

Twitch Bot İzleyici Chatte!

Sunmuş olduğu hizmetlerin yanı sıra en sevdiğim özelliklerden bir tanesi de bu botların canlı yayınımız esnasında önceden hazırlamış olduğumuz metinlerin normal kullanıcılarmış gibi konuşuyor olması oldu. Twitch bot takipçi satın almak bu sayede çok avantajlı duruma geliyor.

Twitch İştirak ve Partnerlik Farkları Nelerdir ?

Twitch Takipçi Satın Al - Bot İzleyici 2021

Twitch iştirak ve partnerlik kısımlarında her iki seçenek için para kazanma yöntemleri açıkken iştirak programında sadece Cheermotes seçeneği kapalıdır. Twitch partner olabilmeniz için öncelikli olarak iştirak programına başvurmanız gerekmektedir.

Twitch Yayıncıları Ne Kadar Kazanıyor?

Twitch yayıncılığı, pek çok insanın gelir kapısı olma yolunda ilerliyor. Son zamanlarda kazandığı paralarla adından söz ettiren bazı Twitch yayıncıları ;

 • Ahmet Jahrein: Ortalama 1.2M takipçisi bulunan Jahrein aylık 40 Bin TL civarında kazandığı bilinmektedir.
 • Kemal Can Parlak: Geçen senin en popüler yayıncıları arasında olan Kemal aylık 30 Bin TL civarında kazanmaktadır.

Hayatınızın en önemli şeyi zamandır bu büyük rekabet havuzunda öne geçebilmek için sizlere tavsiyemiz bu işe Twitch takipçi satın alarak başlamanızdır. Para kazanmayı kafaya koyduysanız eğer kesinlikle iştirak programına katılabilmek için Twitch bot izleyicileri satın almayı unutmayın.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz