en iyi cs:go kasaları
Vakit Geçirmek için En iyi Web Siteleri

Vakit Geçirmek için En iyi Web Siteleri

Jabrayilov
18-03-2021 - Haber -

Boş zamanlarda ne yapacağınızı bilmiyorsanız vakit geçirmek için en iyi web siteleri size yardımcı olabilir. Zamanınızı bu sitelerde geçirerek can sıkıntısından kurtulabilirsiniz. İnternette pek duyulmamış ancak öğrendiğinizde bayılacağınız bu siteler, boş zamanınızda sizin en iyi arkadaşınız olacaktır.

Hadi hep beraber bu sitelere göz atalım!

Gitar Çalmayı Öğrenebilirsiniz

Vakit geçirmek için en iyi web siteleri arasına justinguitar.com’u eklememek olmazdı. Bu sitede 1000’in üzerinde ücretsiz gitar dersi bulunuyor. Eğer gitarınız varsa boş vakitlerinizde bu siteye girerek gitar pratiği yapabilirsiniz.

Oturduğunuz Yerden Müzeleri Gezin

Evde olmanız dünyada bulunan müzeleri gezmenize engel değil. Vakit geçirmek için en iyi web sitelerinden birisi olan metmuseum.org’a girerek oturduğunuz yerden sanal müze turları atabilirsiniz. Dünyanın farklı yerlerindeki müzelerde bulunan muhteşem sanat eserlerini yüksek çözünürlükte görebilirsiniz.

Yabancı Dilinizi Geliştirebilirsiniz

Dil öğrenirken en önemli noktalardan birisi yeni kelimeler öğrenebilmektir. Bol bol kelime egzersizleri yapmak gerekir. beanbeanbean.com’da kelime oyunları oynayıp fasulyeler kazanıyorsunuz. Kazandığınız fasulyeleri bağışlayıp sadece oyun oynayarak ihtiyaç sahibi insanlara yardımcı olabiliyorsunuz.

Film Müziklerini Unutmam Diyorsanız Bu Site Tam Size Göre

Vakit geçirmek için en iyi web sitelerinden bir diğeri ise movie-music-quiz.com’dur. Bu sitede film müziklerini dinleyerek hangi filme ait olduğunu bulmaya çalışıyorsunuz. Boş vakit geçirmek için oldukça eğlenceli ve keyifli bir sitedir.

Film Önerisi İster Misiniz?

Film izlemeye kolayca verilir ancak hangi filmi izleyeceğine karar vermek insanlar için tam bir karmaşadır. agoodmovietowatch.com sizi bu dertten kurtarıyor. İsterseniz random olarak ya da yaptığınız filtrelemeler sonucunda size film önerisinde bulunuyor.

Piyano Çalın

Piyano çalmayı bilmiyorsanız bile touchpianist.com’da dünya klasiklerini kolayca çalabilirsiniz. Boş vakitlerinizde sadece klavyede herhangi bir tuşa dokunarak veya mouse ile ekrana tıklayarak piyano çalabilirsiniz.

Çizim Yapın

Boş zamanınızda biraz kafa dağıtmak sadece bir şeyler karalamak isterseniz jacksonpollock.org tam size göre demektir. Bu sitede mouse yardımı ile istediğinizi çizebiliyorsunuz. Mouse uzun süre aynı bölgede tuttuğunuzda akan mürekkep miktarı da aynı oranda artıyor.

Sesli Kitap Dinleyin

Kitap okumak çok güzel bir aktiviteyken bazen sadece gözlerinizi kapatıp kitap dinlemek isteyebilirsiniz. Vakit geçirmek en iyi web siteleri arasında bulunan seslikitaparsivi.com bu hizmeti ücretsiz bir şekilde sunuyor.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz