Whatsapp Aero Nedir?

Whatsapp Aero Nedir?

Jabrayilov

Whatsapp Aero nedir? Wharsapp Aero ne işe yarar? Yeni uygulama hakkında merak edilen daha pek çok soru bulunuyor. Yapımcısı Türk olan uygulama Play Store’da 500 binin üstünde kişi tarafından indirildi. 

Uygulamanın sadece Android versiyonu bulunuyor, iOS kullanıcılarına yönelik geliştirilmiş bir versiyonu henüz duyurulmadı. Uygulama hakkında merak edilenleri bu yazımızda sizler için açıkladık.

Whatsapp Aero Nedir?

Whatsapp Aero nedir sorusuna cevap olarak; Whatsaap’ın yapmaya izin vermediği, etik bulmadığı eylemleri yapmaya olanak sağlayan uygulamadır denebilir. Whatsapp’ın kısıtlarını bu uygulama yıkıyor. Uygulama bünyesinde birçok farklı özellik barındırıyor.

Whatsapp Aero Özellikleri Nelerdir?

Whatsapp Aero uygulamasının sahip olduğu özellikler şu şekildedir:

  • Silinmiş olan hikayeleri yeniden görebilme imkanı sağlıyor.
  • Size gönderilen bir mesajı gönderen kişi silse dahi mesaj sizde görünür kalacaktır.
  • Whatsapp’da son görülmenizi kapattığınızda siz de diğer insanların son görülmesini göremiyorken; bu uygulama görmenize olanak sağlıyor.
  • Profil fotoğraflarına kimlerin baktığını gösteriyor.
  • Kimin ne zaman profil fotoğrafını ve Whatsaap durumunu değiştirdiğini gün ve saat olarak gösteriyor.
  • Farklı yazı tiplerinde yazabilme imkanı sağlıyor.
  • Binlerce farklı tema seçeneği bulunduruyor.
  • Yazıyor/ses kaydediyor gibi bilgilerinizin gizli tutulmasını sağlıyor.

Whatsapp Aero 3. parti bir uygulama olduğu için güvenirliği oldukça tartışılır. Başkasının bilgileriniz size sızdıran bir uygulamadan sizin bilgileriniz muhafaza etmesini beklemeyin. 

Aero indirerek Neredeyse hayatınıza dair tüm verilerin bulunduğu Whatsaap hesabınızı bu uygulamanın kullanımına sunuyorsunuz. İndirmeden önce bütün bunları düşünüp öyle indirmenizi tavsiye ediyoruz. Kişisel iletişim bilgileriniz, fotoğraflarınız, banka hesaplarınız vb. gibi kıymetli bilgilerinizin güvenliği için bu tip uygulamalardan uzak durmanız önerilmektedir.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz