Windows 11 Ne Zaman Gelecek?

Windows 11 Ne Zaman Gelecek?

alextugani

Windows’un yeni güncellemesiyle ilgili paylaşımlar yapıldıkça Windows 11 ne zaman gelecek sorusu akıllara geliyor. Microsoft tarafından yakında tanıtımı yapılacak olan işletim sistemi herkes tarafından merakla bekleniyor. Windows işletim sistemi kullanıcıları yeni sürümde ne gibi yeniliklerin olacağını öğrenmek istiyor.

Yeni işletim sistemi kullanıcılara pek çok kolaylık sağlayacaktır. Henüz Microsoft resmi tanıtım yapmadığından ne gibi özellikler sunacağı tam olarak bilinmiyor. Bu yenilik macOs kullanıcıların pek ilgisini çekmese de Windows kullanıcıları adım adım Windows 11 hakkındaki yeni bilgileri takip ediyor. Bu yazımızda en çok merak edilen sorulardan birisi olan Windows 11 ne zaman gelecek sorusunu yanıtlandıracağız.

Windows 11 Ne Zaman Gelecek?

Microsoft’un merakla beklenen yeni işletim sistemi Windows 11 gündemden düşmüyor. Her gün hakkında yeni bir bilgi ve sızıntı yayıldığından ürün satışa çıkana kadar gündemden düşmeyecektir. Windows 11 ne zaman gelecek sorusunun cevabı henüz net olarak belli değildir. Windows 11’in Ekim 2021’de gelmesi beklenmektedir.

Önümüzdeki günlerde Microsoft yeni işletim sistemini tüm dünyaya tanıtacak. Bu tanıtımdan sonra piyasaya çıkış tarihi net olarak belli olacaktır. Tanıtımda fiyat, tüm yeni özellikler gibi daha pek çok bilgi de öğrenilecektir.

Windows 11’in 149 dolar civarında bir başlangıç fiyatı olması bekleniyor. Tasarımı tamamen yenilenmiş olan Windows 11’in ülkemizde nasıl fiyatlandırılacağı konusunda bir tahminde bulunamıyoruz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz