Zoom Bilgisayara Nasıl indirilir? Kurulum Aşamaları

Zoom Bilgisayara Nasıl indirilir? Kurulum Aşamaları

Jabrayilov
31-03-2021 - Teknoloji - Zoom

Video konferans imkanı özellikle iş dünyasında büyük bir kolaylık. Buna bağlı olarak da son dönemlerde ‘zoom bilgisayara nasıl indirilir?’ sorusu yüzlerce kişide merak uyandırıyor. 

Uygulamanın kaliteli ve iyi bir tasarıma sahip olması kişilerin işlerini daha rahat bir şekilde halledebilmesine imkan tanır. 

Günümüzde video konferans sistemi sadece iş sektörlerinde değil eğitim alanında da yoğun rağbet görmektedir. Uygulama hem bilgisayar hem tablet hem de telefonlarda kusursuz bir şekilde çalışma sistemi sergiler. 

Uygulamayı hangi cihazda olduğu fark etmeksizin kullanabilmeniz adına öncelikle kendi adınıza bir üyelik oluşturmanız yani hesap açmanız gerekir. Bu kısımdan sonra diğer kısımlara geçiş yapabilirsiniz. 

Adım Adım Zoom Bilgisayara Nasıl İndirilir? 

Zoom uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirip, uygulamayı çalışır hale getirme, kayıt ve kolay giriş gibi işlemler için öncelikle uygulamanın resmi sayfasına gitmeniz gerekir. 

Ardından sağ üst köşedeki turuncu renkli Sign up free seçeneğine tıklayıp mail adresinizi girmelisiniz. Mail kutunuza gelen doğrulama linkini tıkladıktan sonra ‘Download & run zoom’  seçeneğine basarak programı indirme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Zoom Uygulamasının Özellikleri

Zoom bilgisayara nasıl indirilir sorusunun yanıtı son derece basittir. Doğru adımları takip ettiğiniz sürece uygulamayı kısa süre içerisinde bilgisayarınıza yükleyip aktif bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Zoom bilgisayara nasıl indirilir konusu kadar uygulamanın özellikleri de yüzlerce kişide merak uyandıran detaylar arasında yer alır. Zoom uygulamasının ön plana çıkan özellikleri şunlardır;

  • konferans odası
  • chat mesajlaşma
  • toplantı
  • telefon iletişimi
  • video webinar
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz