Anime Önerileri

Anime Önerileri

Jabrayilov

2010 ve sonrasındaki yıllar anime meraklıları için oldukça verimli yapımların çıktığı ve anime izleyicisinin kaliteli içeriğe doyduğu senelerdi. Anime önerileri 2020 yılı için inceleme yaptığımızda geçtiğimiz on yıl boyunca, Netflix, Crunchyroll, Amazon Prime ve Hulu gibi eşzamanlı yayın ve çevrimiçi yayın hizmetleri, ortamın doğasını hem ince hem de harika şekillerde yeniden şekillendirerek anime hayranlarının çok daha fazla yapıma ulaşarak keyifli zamanlar geçirmesini sağladı.

Bu yazıda bulacağınız anime önerileri 2020 yılında çıkmış ve izleyicilerinin oldukça beğenmiş olduğu animelerden seçmelerdir.

Tower of God

Tower of God, 2020’nin en çok konuşulan yeni dizilerinden biri olmuştur. Anime önerileri 2020 listesinde en çok konuşulan yapımlardan biri olan Tower of God izleyen herkese oldukça keyif vermiştir. Zengin karakterlere, yoğun mitolojiye ve güzel animasyonlara sahip muhteşem bir fantezi-macera olan Tower of God, yeni bir shonen serisinin tıkanmasına aç olan herkesi tatmin edecek.

Fragman:

Kayuga-Sama 2. Sezon

Anime önerileri 2020 listesinde en ön sıralarda yer alan yapımlardan biri olan Kayuga-Sama, öğrenci konseyine başkanlık yapan Miyuki Shirogane ve başkan yardımcısı Kaguya Shinomiya, başka bir makyavel saçmalıkları ve romantik şamdanlar sezonu için geri dönüyor. İkinci sezon, diziye yeni başlayacak olan izleyicilerin tek bir ritmi bile kaçırmadan bu diziyi izleyebilecekleri kadar bağımsız.

Fragman:

Dorohedoro

Hayashida’nın aynı adı taşıyan kült karanlık fantastik bilim kurgu mangasına dayanan Dorohedoro, insanların yaşadığı ve giderek artan sayıda talihsiz ruhun başka bir boyuttan kötü niyetli büyücüler tarafından kimerik canavarlara dönüştüğü sert terk edilmiş bir metropol olan Hole’da geçiyor. Karanlık heyecan dolu ve komedi türünün en farklı olan yapımı sayesinde anime önerileri 2020’de çıkan yapımlardan en heyecan verici ve benzersiz olanıdır.

Fragman:

Beastars

Antropomorfik hayvanların dünyasında geçen Beastars, şans eseri koşullar altında duygusal açıdan uzak ve karışık bir cüce tavşan olan Haru ile yolları kesişen ve onun için karmaşık duygular geliştirmeye başlayan, yardımsever ama asık suratlı bir genç acı bakla olan Legoshi’nin hikâyesidir.

Fragman:

Keep your Hands off Eizouken!

Sumito Ōwara’nın aynı isimli manga serisinden uyarlanan, Keep your Hands off Eizouken! Liseli Midori ve arkadaşları Sayaka ve Tsubame, okullarının kampüsünde bir anime kulübü kurmaya ve kendi animasyon filmlerini yapmaya çalışırken izliyoruz. Anime önerileri 2020 listesinde en önemli ve merakla beklenen animelerden biri olarak yer almaktadır.

Fragman:

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz