Exxen Şampiyonlar Ligi Ücreti Ne Kadar?

Exxen Şampiyonlar Ligi Ücreti Ne Kadar?

Jabrayilov

Exxen Şampiyonlar Ligi ücreti fiyatları tüm futbolseverler tarafından merak ediliyor. UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi maçlarının tam 3 sezon boyunca Türkiye’deki tek yayıncısının Exxen olacak olması gözleri üyelik fiyatlarına çevirdi. Acun Ilıcalı’nın bu yıl yayına başlayan dizi ve film platformunda böyle bir hamle yapılmış olması platformun üye sayısını bir hayli artıracağa benziyor.

Dijital dizi-film platformları pandemi etkisiyle daha popüler olmaya başlayınca Türk televizyoncu Acun Ilıcalı’da kendi platformu olan Exxen’i kurdu. Platformda dizi, film, yarışma programları gibi çeşitli kategorilerde yapımlar bulunurken artık Şampiyonlar Ligi maçları da yer alacak. 3 yıl boyunca maçlar yalnızca bu platformdan takip edilebilecek.

Exxen Şampiyonlar Ligi Ücreti Ne Kadar?

Şampiyonlar Ligi’nin Exxen’den yayınlanacağını öğrenenler maçları nasıl izleyebileceklerini merak ediyor. Çünkü platform ücretsiz değildir. Sadece maçlara özel bir ücret alınacak mı sorusu hali hazırda kullanıcı olanlarda ve kullanıcı olmayı düşünenlerin aklında geliyor.

Exxen Şampiyonlar Ligi ücreti, şu an için platformun üyelik ücreti olan aylık 9.90 TL ve 19.90 TL’dir. Eğer yayınları ucuza izlemek isterseniz 9.90TL’lik reklam içerikli üyeliği alabilirsiniz. Reklam izlemek istemezseniz aylık 19.90 ödemeniz gerekir. Yıllık olarak ödeme yapıldığında reklamlı paket 99.90 TL, reklamsız paket ise 199.90 TL’dir. Şu an için fiyat durumu böyledir. Şampiyonlar Ligi’ne özel ücretlere zam yapılıp yapılmayacağı henüz bilinmiyor.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz