Guardians of the Galaxy 3 Ne Zaman Çıkacak?

Guardians of the Galaxy 3 Ne Zaman Çıkacak?

Jabrayilov

Galaksinin Koruyucuları serisinin devam filmi olan Guardinas of the Galaxy 3 ne zaman çıkacak tüm sinemaseverler tarafından merak ediliyor. İlk iki filmiyle seyircileri bir hayli heyecanlandırmayı başarmış olan seri, yüksek imdb puanı ile başarısını kanıtlıyor.

Guardians of the Galaxy yani Galaksinin Koruyucuları ilk olarak 1 Ağustos 2014 yılında çıkmıştı. Kriminal olaylara karşı galaksiyi koruyan fantastik karakterlerin mücadelesi bir hayli beğenilmişti. Hatta 8.0 imdb puanı ile filmin başarısı taçlandırıldı. Guardians of the Galaxy 2 2017 yılında seyircilerle buluştu ve ilk film gibi çok beğenildi. Bunun üzerine Marvel Stüdyoları serinin üçüncü filmini çıkarmaya karar verdi. Bu yazımızda Guardians of the Galaxy 3 ne zaman çıkacak açıklayacağız.

Guardians of the Galaxy 3 Ne Zaman Çıkacak?

Devam filmi niteliğinde olan Guardians of the Galaxy 3 serinin sıkı takipçileri tarafından merakla bekleniyor. Yarı insan yarı yaratık karakterlerden insan üstü güçlere kadar birçok fantastik olayın yaşandığı serinin devamında neler olacağını bilmek istiyorlar.

Marvel Stüdyolarının yaptığı açıklamaya göre Guardians of the Galaxy 3, 5 Mayıs 20203 tarihinde çıkacak. Filmin ilk gösterim tarihi belli olmasına rağmen seyircileri nasıl bir hikaye beklediğine dair bir bilgi bulunmuyor. Filmde Dave Bautista, Chriss Pratt, Zoe Saldana, Sean Gunn, Vin Diesel, Bradlay Cooper, Karen Gillan, Elizabeth Debicki gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz