Leyla ile Mecnun Exxen’de Ne Zaman Başlayacak?

Leyla ile Mecnun Exxen’de Ne Zaman Başlayacak?

admin

Leyla ile Mecnun Exxen’de başlayacak müjdesinin Acun Ilıcalı tarafından verilmesinden beri dizinin hayranları heyecanla başlamasını beklemektedir. Türkiye’nin en kaliteli komedi dizilerinden birisi sayılan Leyla ile Mecnun yıllar önce yayından kalmış olsa da sosyal medyadan hayranları dizinin varlığını sürdürüyordu. Şimdi efsane dizinin yeniden başlayacak olması birçok kişiyi sevince boğdu.

Acun Ilıcalı açıklamasını Leyla ile mecnun Exxen’de başlayacak diyerek noktalamadı. Dizi hakkında önemli detayları da televizyon kanalından izleyicilerle paylaştı. Bu yazımızda Acun Ilıcalı’nın açıklamaları doğrultusunda Leyla ile Mecnun Exxen’de ne zaman başlayacak açıklayacağız.

Leyla ile Mecnun Exxen’de Ne Zaman Başlayacak?

Kendi kanalında yayınlanan Survivor programının sunuculuğunu üstlenen Acun Ilıcalı, programın konsey bölümünde ara ara Exxen’le ilgili yenilikleri duyurmaktadır. Son konseyde de aynı durum yaşandı ve Acun Ilıcalı birçok insanı sevindiren bir açıklama yaptı.

Yapılan açıklamaya göre Leyla ile Mecnun Exxen’de yeniden başlayacak. Dizinin ana kadrosunda büyük değişimlerin olmadığı, eski kadronun olabildiğince korunduğu Acun Ilıcalı’nın ifadelerinden anlaşıldı. Dizinin Exxen’de yayınlanacağını açıklasa da tam olarak başlama tarihini açıklamadı. Bu tarihi şu anda beklemek biraz havada kalır çünkü dizinin çekimlerine dahi başlanmadı.

Leyla ile Mecnun’un yönetmen koltuğunda yine Onur Ünlü bulunuyor. Ayrıca dizinin sevilen oyuncuları Ali Atay, Ahmet Mümtaz Taylan, Cengiz Bozkurt, Serkan Keskin, Osman Sonant kesin olarak kadrodadır. 26 Haziran’da çekimlerinin başlaması planlanan dizinin ne zaman yayınlanacağı önümüzdeki günlerde belli olacaktır.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz