En İyi Amazon Prime Filmleri 2021

En İyi Amazon Prime Filmleri 2021

En iyi Amazon Prime filmleri, birbirinden ilginç hikayeleri, kaliteli kurguları, ünlü oyuncuların emeğiyle birlikte dünya çapında beğeni toplayan filmlerdir. Eğer Amazon prime üyeliğiniz varsa ve ne izlesem diye düşünüyorsanız kesinlikle bu filmlere göz atmalısınız. Aboneliğiniz yoksa belki bu filmleri gördükten sonra abone olmaya karar verebilirsiniz.

En İyi Amazon Prime Filmleri Hangileridir?

Amazon Prime, dünyanın en fazla kullanılan dizi-film platformlarından birisidir. Ezeli rakibi Netflix’i sollamaya çalışan platform, büyük beğeni toplayan yapımların yayın haklarını bir bir toplamaktadır. Platformda yer alan filmlerin neredeyse tamamına yakını yüksek imdb puanına sahiptir. Tabi ki iyilerin, en iyileri vardır. Bu yazıdaki amacımız en çok beğenilen, en iyi filmleri size sunmaktır. En iyi Amazon Prime filmleri aşağıdaki gibidir:

Assassin’s Creed

Meşhur bilgisayar oyunu Assassin’s Creed’in sinemaya aktarılmış hali olan film, Amazon Prime’da izleyebileceğiniz en özgün konulu filmlerden birisidir. İdam edilmesi gereken suçlu Callum, idam edilmiş gibi gösterilerek Abstergo tarafından kaçırılır ve macera başlar. Mitolojiyle iç içe olan film kendine ait bir evrende geçmektedir.

Yarınki Savaş (The Tomorrow War)

Yarınki Savaş, Amerikan askeri bilim kurgu tarzında bir filmdir. Askeri ile bilim kurgunun birleşiminden bir hayli nefes kesen hikaye ortaya çıkmıştır. Aksiyon dolu filmi gözünüzü kırpmadan izleyeceksiniz.

The Lie

Annesi ve babası ayrılan ergen Kayla, boşanma sonrası travma yaşamaktadır. Bir gün annesiyle bele kursuna giden Kayla yol kenarında arkadaşını görür ve onu da arabaya alırlar. Birtanny’nin arabaya binmesiyle birlikte ilginç yolculuk başlar. Mola verdiklerinde Britanny bir anda ortadan kaybolur ve ne yapacaklarını bilemeyerek yalan söylemeye başlarlar.

Black Box

Feci bir trafik kazasında hafızasını kaybeden başrol, kazada eşini de kaybeder. Eşini kaybetmesiyle birlikte gidip gelen hafızasıyla çocuğunu büyütmeye çalışır. Hafızasını geri kazanacağını sanarak kabul ettiği deneysel tedavi sonucunda oldukça ilginç şeyler yaşamaya başlar.

The Upside (Olacak İş Değil)

Paris’te yaşayan oldukça zengin bir iş adamı olan Phillip, geçirdiği yamaç paraşütü kazasının ardından felç olmuştur. Bu nedenle bir yardımcıya ihtiyaç duyar. Arka mahallelerde yetişmiş, eğitimsiz Dell iş başvurusunda bulunduğunda en kötü aday gibi gözükürken Phillip onu seçer. Aralarında tarifi olmayan bir dostluk başlar.

Balon Pilotları

Sıcak hava balonuyla keşif yapmak için yola çıkan iki bilim insanı, daha önce kimsenin yapmadığı bir çılgınlık yapmak isterler. Balonu daha önce çıkılmamış bir yüksekliğe çıkarıp gökyüzünü keşfetmek isterler. Atmosferin en yükseklerin doğru çıkarken çetin bir hayatta kalma mücadelesi vermeye başlarlar.

True Story

Bütün ailesini öldüren seri katil Christian Longo, yakalanmamak için kimlik değiştirmiştir. New York Times dergisinde çalışan Michael Finkel’in kimliğiyle yakalanan Christian, hapishanede yalnızca onunla görüşmeyi kabul eder ve hikaye başlar.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz