Exxen Ödeme Yöntemi Değiştirme Nasıl Yapılır?

Exxen Ödeme Yöntemi Değiştirme Nasıl Yapılır?

alextugani

Exxen ödeme yöntemi değiştirme, platforma abone olmuş kullanıcıların abonelik bedellerini farklı yollardan gerçekleştirebilmeleri için oldukça önemli bir işlemdir. Exxen kullanıcıları ilk seferde seçtikleri ödeme yöntemiyle devam etmek istemeyebilir. Çeşitli sebeplerden dolayı değişiklik yapmak isteyebilirler.

Henüz platform yeni olduğu için birçok kişi ödeme yöntemi değiştirme işlemini nasıl yapacağını bilmiyor. Nasıl yapacağını bilmeyen kullanıcılar için bu yazımızda Exxen ödeme yöntemi değiştirme işlemini anlayacağız.

Exxen Ödeme Yöntemi Değiştirme Nasıl Yapılır?

Exxen, abone olunduktan sonra içeriklere ulaşılabilen Netflix, BluTV gibi bir dizi-film ve gösteri platformudur. Exxen’e abone olan izleyiciler kredi veya banka kartları ile ödemelerini gerçekleştirebilirler. Ödemelerini nasıl yapacaklarını ise platforma ilk kez kaydolurken belirlerler.

Hayatta pek çok şey değişken olduğu gibi Exxen’de yapacağınız ödemeleri artık farklı bir yöntemle yapmak istiyor olabilirsiniz. Bu amaçla platform içerisinde arama yaptığınızda hiçbir sonuçla karşılaşmamak sizi şaşırtmış olabilir.

Exxen ödeme yöntemi değiştirme özelliği henüz mevcut değildir. Platformun resmi yardım sitesine bakıldığında ödeme ve kart bilgilerini değiştirmeye yönelik geliştirmelerinin hala devam ettiğini ifade eden bir açıklama yer aldığı görülür.

Yeni bir platform olan Exxen bazı yönlerden hala eksiklikler barındırıyor. Platformun sahip olduğu en önemli eksikliklerden birisi de ödeme yönteminin değiştirilememesidir. Bu eksiklik yüzünden birçok kullanıcı mağdur olabilir. Ödeme yöntemi değiştirme özelliği platforma eklendiğinde sizleri durumdan haberdar edeceğiz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz